×
Mobilā versija
Brīdinājums +26.0°C
Dzidra, Dzidris, Gunita, Loreta
Svētdiena, 27. maijs, 2018
30. decembris, 2013
Drukāt

30.decembris – pēdējā diena starpbanku norēķiniem latos (1)

LETALETA

30.decembris ir pēdējā diena starpbanku norēķiniem latos. Ja veicams kāds latu maksājums un naudai jāsasniedz adresāts citā bankā vēl šogad, maksājums jāveic līdz pirmdienas pusdienlaikam. Ja naudas saņēmējs ir tās pašas bankas klients, termiņi var būt garāki – vairākās bankās iekšbanku latu maksājumi tiks veikti arī gada pēdējā dienā.

“Swedbank” informē, ka iekšbankas latu maksājumi tiks veikti vēl līdz 31.decembra plkst.19. Savukārt maksājumi uz citu banku, kuri “Swedbank” tiks iesūtīti pēc 30.decembra plkst.13, tiks izpildīti 2.janvārī eiro valūtā pēc oficiālā fiksētā kursa.

“SEB banka” aicina pārskaitījumus “Ibankā” vai “Telebankā” uz kontu citā bankā veikt līdz pirmdienas plkst.13.30. Pārskaitījumu “SEB bankas” robežās būs iespējams veikt līdz 31.decembra plkst.19.

“Nordea” banka aicina maksājumus veikt laicīgi. “Nordea” bankā iekšzemes maksājumi latu valūtā internetbankā, telefonbankā un Klientu apkalpošanas centros jāiesniedz līdz pirmdienas plkst.13, taču steidzami maksājumi – līdz plkst.15.30. Sagatavotie, bet neapstiprinātie latu maksājumi ar nākotnes izpildes datumu pēc 1.janvāra tiks automātiski konvertēti eiro valūtā. Maksājumi “Nordea” bankas Latvijas filiāles robežās, maksājumi starp saviem kontiem, kā arī maksājumi uz kredītkartes kontiem būs iespējami līdz pirmdienas plkst.16. Ja maksājums tiks veikts pēc tam, tas izpildīsies no 2014.gada 2.janvāra līdz ar maksājumu sistēmas darbības atjaunošanu.

Latvijas Bankas padome iepriekš noteica latu maksājumu sistēmām papildu darbadienu 30.decembrī, tādējādi samazinot gada nogalē sākto un nepabeigto latu maksājumu un maksājumu karšu darījumu skaitu, kā arī pabeidzot gada nogalē notikušo finanšu darījumu norēķinus latos.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Še tev meitiņ pieci lati
    Paplēt kājas labi plati
    Eurozonā lati neder
    Tādēļ jādod ir par feder

Draugiem Facebook Twitter Google+