Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 26. jūnijam. Veiksmes atslēga būs godprātība! 0

Foto – Fotolia

Auns

Šī ir veiksmīga diena, lai atklāti pretdarbotos nelabvēļiem. Tavas veiksmes atslēga būs godprātība un iecietība. Šodien tev izdosies izveidot labas attiecības ar vadību. Iespējams, šodien satiksi cilvēku, kuru jau sen biji izsvītrojis no savas dzīves.

Vērsis

Ne vienmēr vēlmes sakrīt ar mūsu iespējām. Tādēļ dažkārt rodas daudzi pārpratumi ar apkārtējiem. Tieši šodien tu varēsi par to pārliecināties.

Dvīņi

Šodien Dvīņiem netiek dota iespēja parādīt savu “Es” nevienā dzīves jomā. Jāievēro īpaša piesardzība, izmantojot ierīces un transporta līdzekļus.

Vēzis

Šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem pirmā dienas puse paredz grūtības gan profesionālajās, gan ģimenes attiecībās. Finansiālais stāvoklis nedaudz pasliktināsies. Šodien tu, iespējams, pazaudēsi kādu sev ļoti dārgu lietu. Bet dienas otrā puse solās būt labvēlīga daudzējādā ziņā.
Attiecības ar mīļoto cilvēku var atnest daudz patīkamu un neaizmirstamu brīžu. Šodien pacenties nenodarboties ar pašārstēšanos.

Lauva

Lauvam šodien jābūt savaldīgam un laipnam, lai nesastrīdētos ar otro pusīti un nepavadītu dienu skandālu atmosfērā.

Jaunava

Jaunavām šodien iespējams dienesta romāns. Bet nezaudē modrību – tu vari piedzīvot nepatikšanas savas atklātības dēļ. Ēšanas un dienas režīma ievērošana pasargās tevi no slimībām un palīdzēs nostiprināt veselību.

Svari

Nebrīnies, ja tev šodien piezvanīs skolas laiku paziņa vai draugs, ar kuru neesi ticies daudz gadu. Tā būs brīnišķīga un neaizmirstama tikšanās.

Skorpions

Šodien centies neveikt nepārdomātas darbības, tas var sarežģīt attiecības ar apkārtējiem.
Iespējams, neliels kāpums mīlestības attiecībās. Esi uzmanīgs uz ceļa, pastāv liela varbūtība gūt dažāda veida traumas.

Strēlnieks

Šodienas horoskops iesaka iet uz tikšanos ar cilvēku no tavas pagātnes. Reāla atkalredzēšanās ar šo cilvēku noteikti notiks, ja tu to vēlēsies.

Mežāzis

Viena no bīstamākajām dienām. Ļoti liela traumatisma, avāriju un katastrofu varbūtība. Ja tu pacentīsies būt ļoti uzmanīgs, tas palīdzēs izvairīties no nelaimes. Šodien nevajag pārvērtēt savus spēkus, labāk esi piesardzīgs.

Sliktākajā gadījumā tu varēsi nenokārt degunu un atbalstīt tuvus cilvēkus un draugus. Šodienas sapņi var izrādīties pravietiski.

Ūdensvīrs

Ūdensvīram šodien nevajag tik emocionāli reaģēt uz problēmām. Liktenis pats sola salikt visus punktus uz “i”, kā arī apbalvot tevi par izrādīto pacietību.

Pacenties izvairīties no konfliktiem un strīdiem gan darbā, gan mājās. Šodien nav ieteicams lietot treknu pārtiku, tas var negatīvi ietekmēt tavu veselību.

Zivis

Šodien Zivīm ir visveiksmīgākā diena. Tev parādīsies izdevība, kas ļaus izmantot iespējas, lai gūtu nebijušus panākumus visos aizsākumos.

Var rēķināties ar draugu un uzticamu lietišķo partneru palīdzību. Šodien tevi gaida neparedzēti, bet nešaubīgi patīkami romantiski piedzīvojumi.

Avots: “mlady.net”

LA.lv