Horoskopi un mistika
Horoskopi

Horoskopi 17.jūlijam. Laiks būvēt jaunus plānus! 0

Foto – Fotolia

Auns

Šodien nevajag sākt jaunus darbus, īpaši tos, kas saistīti ar finansēm. Rezultāti var izrādīties pilnīgi nevēlami. Plānus būvēt savukārt var un pat vajag. Nebaidies būt emocionāls, aizstāvi savus uzskatus un neļauj sevi izsist no sliedēm. Iespējamas romantiskas iepazīšanās, kas var beigties ar ģimenes nodibināšanu.

Vērsis

Tu varēsi sasniegt vēlamo, vajag tikai gribēt un padalīties savā sapnī ar mīļoto cilvēku. Šodien pastiprināsies tavas intelektuālās spējas, loģika un atmiņa. Lai gan tev nāksies tērēt daudz enerģijas, visas problēmas tu atrisināsi, tostarp finansiālās.

Dvīņi

Šodien ir tieši tā diena, kas piepildās tavi sapņi. Viss, kam tu ķersies klāt, izdosies. Drosmīgi pieņem lēmumus, riskē, dodies ceļojumā, maini darba vietu. Tikai visā šajā burzmā neaizmirsti pievērst uzmanību ģimenei.

Vēzis

Vēžiem šodien kā vēl nekad būs nepieciešama loģiskā domāšana. Sarīko savām jūtām ilgstošu “atvaļinājumu”, citādi no zaudējumiem neizvairīties. Mīlestības attiecībās tevi gaida tikai pozitīvas emocijas.

Lauva

Šodien tev šķitīs, ka visa pasaule ir pie tavām kājām. Labvēlīga diena zināšanu apguvei. Var apmeklēt saviesīgus pasākumus.

Jaunava

Diena ideāli piemērota saskarsmei. Uzdod jautājumus, saņem informāciju, dalies zināšanās. Stāsti par saviem pārdzīvojumiem, bet nežēlojies par dzīvi. Labu efektu šodien dos atjaunināšanas procedūras, elpošanas vingrinājumi, sauna un aromaterapija. Matus labāk negriezt un nekrāsot.

Svari

Pateicoties prasmei vienoties ar cilvēkiem, ieklausies tajā, ko viņi saka – tu varēsi izdarīt pareizos secinājumus un nepieļaut muļķīgas kļūdas. Toties attiecībās ar tuviniekiem var rasties problēmas savstarpējas nesaprašanās dēļ. Vakarā apmeklē sporta zāli, tas palīdzēs uzturēt ķermeņa tonusu un atbrīvoties no nevajadzīgām domām un pārdzīvojumiem.

Skorpions

Šīs zīmes pārstāvjiem dzīves potenciāls būs augstā līmenī. Nevajag pieņemt nepārdomātus lēmumus vai rīkoties impulsīvi, tas var novest pie neparedzamiem rezultātiem. Vīriešiem Skorpioniem šodien nevajag meklēt mīlas piedzīvojumus vai jaunas iepazīšanās – tās nebūs ilgstošas. Savukārt sievietēm Skorpioniem nevajag krist galējībās vai pieņemt vēlamo par esošo. Zvaigznes iesaka censties labāk izprast savas jūtas.

Strēlnieks

Laba diena pašanalīzei un pašpilnveidei. Atrodi laiku vienatnei, meditācijām un attīrīšanās praksēm. Mazāk ēd smagu ēdienu, atsakies no alkohola. Šodien tu vari droši sākt ārstēšanās kursu – process notiks bez aizķeršanās, bet rezultāts pārsniegs gaidas.

Mežāzis

Ja tev ir sapnis, tad šodien ir piemērotākā diena tā īstenošanai. Tu pilnībā kontrolēsi sevi un neviens nespēs tevi izmantot vai izsist no līdzsvara. Veiksmīgs laiks randiņiem un bērna ieņemšanai.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šodien iespējams enerģijas pārtēriņš. Taupi spēkus, velti tos neizšķied. Centies izvairīties no konfliktiem. Ja tu šodien ar kādu sastrīdēsies, samierināšanas nenotiks ātri. Riskēt šodien nav ieteicams. Īpaša piesardzība nepieciešama finanšu jautājumos.

Zivis

Šodien Zivīm ir pati veiksmīgākā diena. Tev var parādīties izredzes gūt nebijušus panākumus visos tavos aizsākumos. Var rēķināties ar draugu un uzticamu lietišķo partneru palīdzību. Šodien tev var būt negaidīti, bet nešaubīgi vēlami romantiski piedzīvojumi.

LA.lv