Ābols apmierināts, “Loko” treneris slavē Miķeli Rēdlihu 0

Hokeja kluba Rīgas “Dinamo” galvenais treneris Artis Ābols bija gandarīts par padoto sniegumu uzvarētajā “Latvijas dzelzceļa kausa” mačā pret Jaroslavļas “Lokomotiv” (3:1), savukārt, pretinieku galvenais treneris Toms Rovs slavēja latviešu uzbrucēju Miķeli Rēdlihu, no kura gaidāmajā sezonā tiek gaidīts liels pienesums uzbrukumā.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Artis Ābols: “Ko gaidījām, to arī saņēmām – “Lokomotiv” ir jauna, aktīva, agresīva komanda. Labi, ka pirmajā trešdaļā neielaidām, komanda izpildīja to, ko prasījām – bija spēle aizsardzībā, bija arī momenti pašiem un tos izmantojām. Trešā trešdaļa – ja nebūtu beigās neuzmanība vārtu priekšā, kad “Lokomotiv” guva vārtus, man nebūtu vispār nekādu pretenziju. Vienmēr mums trešais periods ir klibojis, bet šodien – priecēja.”

Toms Rovs atzina, ka viņa komanda labi spēlējusi tikai pirmajā periodā, bet uz jautājumu, vai Miķeli Rēdlihu redz kā pirmās, otrās maiņas uzbrucēju, sacīja par latvieti tikai pozitīvas lietas: “Viņš noteikti ir pirmās maiņas uzbrucējs, aizvadīja lielisku nometni un bijis stabilākais spēlētājs gatavošanās posmā. Tas ir pilnīgi atšķirīgi nekā pērn. Viņš Jaroslavļā jūtas daudz komfortablāk, mūsu saprašanās ir labāka. Lielisks spēlētājs!”

Rēdliham šī Jaroslavļā būs otrā sezona, pagājušajā viņš 35 regulārā čempionāta spēlēs sakrāja septiņus punktus (3+4), tiesa, parādīt labāko sniegumu traucēja veselības problēmas, kuru dēļ nācās izlaist arī pasaules čempionātu.