×
Mobilā versija
Brīdinājums +13°C
Rudīte, Everts
Trešdiena, 22. augusts, 2018
22. septembris, 2016
Drukāt

Ābolu lasīšana sirmgalvim beigusies slimnīcā (1)

abeles_zars

Kurzemē 72 gadus vecs vīrietis, lasot ābelē ābolus, nokritis no trīs metrus augstām trepēm un guvis vairākas traumas, aģentūrai BNS pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa.

Viņš nogādāts slimnīcā ar aizdomām par mugurkaula skriemeļu lūzumu, kā arī ar iegurņa kaula lūzumu.

Savukārt Latgalē 61 gadu vecs vīrietis savas mājas šķūnī veicis remontdarbus un nokritis pa piecus metrus augstām trepēm. Viņš vidēji smagā stāvoklī ar atslēgas kaula lūzumu un iespējamiem ribu lūzumiem nogādāts slimnīcā.

Kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņēmis 1034 izsaukumus, no kuriem 166 bija saistīti ar dažāda veida traumām.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Gatavojoties ziemas sezonai, būtu logi jānomazgā, aizkari jānomaina, bet… man ir 72 gadi,par sevi reizēm atgādina asinsrites traucējumi – uznāk galvas reiboņi. Minētos darbus darot, bail satraumēties: vecumā lauzti kauli lēni dzīst, dakteru apmeklējumi un zāles aptiekās ir visai “nedraudzīgas”pensijai… Meitām pašām savas rūpes un sava sadzīve, darbs – kaut kā neērti traucēt, lūgt palīdzību. Ja pašas iedomātos, tad gan es būtu priecīga! Un, domājams, tie vecīši, kas visparastākajā ikdienas solī sevi aprūpējot, pēkšņi kļūst par aprūpējamajiem, arī būtu laimīgi, ja par viņiem kāds iedomātos! Ko lai dara tagad, kad “timuriešu”vairs nav, bet pašas mazbērni strādā ārzemēs? Gaidu, kad atbrauks ciemos…

Draugiem Facebook Twitter Google+