Latvijā
Rīga

Aculiecinieki ziņo par diviem zēniem manāmā alkohola reibumā 0


Ilustratīvs foto
Ilustratīvs foto
Foto-Fotolia

13.oktobrī pulksten 14.30 aculiecinieki likumsargiem ziņoja par diviem zēniem Kronvalda parkā, kuri, iespējams, ir alkohola reibumā, portāls LA.lv uzzināja Rīgas pašvaldības policijā (RPP).

Apsekojot norādīto teritoriju, pamanīts viens no zēniem, kas atbilda izsaucēja sniegtajam vizuālajam aprakstam. Tobrīd skolnieks atradās pie sabiedriskajām tualetēm un turēja vienas kabīnes durvis. Pieejot viņam klāt, pamanīts, ka otrs zēns slēpjas iekšā kabīnē. Skolnieks, kurš turēja tualetes durvis, pastāstīja, ka draugam palicis slikti. Policisti lūdza abiem skolniekiem doties līdzi uz operatīvo transportlīdzekli.

Pusaudzis, pieceļoties kājās, grīļojoties mēģināja doties līdzi policistiem. Zēns sūdzējās par sliktu pašsajūtu. No abiem pusaudžiem sajusta alkoholam raksturīgā smaka.

Jautājot par alkohola lietošanu, mazāk iereibušais zēns kategoriski noliedza, ka būtu lietojuši alkoholiskos dzērienus.

Pārbaudot pusaudžu datus, noskaidrots, ka viens no viņiem ir 15 gadus vecs, savukārt otrs, kurš knapi spēja nostāvēt kājās, ir vien 14 gadus vecs. Izsaukti Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki. Mediķi, apskatot abus zēnus, nolēma jaunāko hospitalizēt.

Tikmēr otram pusaudzim veikta alkohola koncentrācijas pārbaude izelpā. Testa laikā noskaidrots, ka viņš ir 1,26 promiļu reibumā. Pārkāpējs nogādāts dežūrdaļā, kur sastādīts administratīvā pārkāpuma protokols par atrašanos alkohola reibumā, nesasniedzot pilngadību.

Par notikušo informēti abu zēnu vecāki. Lietas materiāli nosūtīti RPP Bērnu likumpārkāpumu profilakses nodaļas darbiniekiem izvērtēšanai.

LA.lv