Apbrīno

Adriana Kukuvasa jubilejas koncerts Mazmežotnes muižā 0

Publicitātes foto

Mazmežotnes muižā Rundāles novadā 29. jūlijā izskanēs Adriana Kukuvasa jubilejas koncerts divās daļās ar grupu “A5”, Gintu Krievkalnu un apvienotā Bauskas kora piedalīšanos. Koncertu papildinās arī Mārupes Mūzikas un mākslas skolas grupa “Ad libitum”.

“Adrians Kukuvass ir nozīmīga personība Latvijas mūzikā. Pagājušā gada septembrī A. Kukuvass sāka svinēt savu jubilejas gadu. Klausītājiem visā Latvijā ir sagatavota īpaša koncertprogramma, kurā tiek izdziedātas Adriana spilgtākās dziesmas, kas ir ļoti populāras, skan radio un ko gribas dziedāt vēl un vēl. Šajā koncertā būs iekļautas spēka dziesmas – “Atgriežoties”, “Piezvani man”, “Mīlēsim dzīvi”, “Famme fatal”, “Krīt visbaltākie sniegi” un vēl citas,” stāsta muižas pārstāve Aija Mainiece.

Pirmajā daļā varēsiet dzirdēt A. Kukuvasa radītus skaņdarbus, kurus izdziedās Ginta Krievkalna, apvienotais Bauskas koris, bet instrumentāli pavadīs grupa “A5”. Tās būs dziesmas, ko dzied Adrians, dziesmas, ko iecienījušas gan dažādas Latvijas radiostacijas, gan klausītāji visā Latvijā!

Otrajā daļā tiks spēlētas dziesmas no grupas “Menuets” repertuāra, kuras ir tik ļoti piestāvošas Adrianam, ka gan Adrians, gan klausītāji tās sauc par viņa dziesmām. Koncertu papildinās Mārupes Mūzikas un mākslas skolas grupa “Ad libitum”. “Pirms šiem koncertiem teicu: “Es esmu bagāts, man pieder viss, kas ar mani noticis…”, tagad, redzot patiesus smaidus, patiesas asaras un sajūtot patiesu mīlestību, vēlos ticēt, ka ar katru šīs jubilejas koncertu mēs darām pasauli bagātāku,” atzīstas A. Kukuvass.

Latvijas mūzikas vēsturē A. Kukuvass galvenokārt iegājis kā neatkārtojams Imanta Kalniņa dziesmu izpildītājs. Taču vienlaikus viņš kopš 70. gadu nogales veidoja savu solokarjeru arī kā komponists un grupu “Proventus” un “Rekvizīts” līderis. Arī 80. gados daudz dzirdējām par A. Kukuvasa radošo darbību, savukārt 90. gadi dziedātājam aizritēja politikas zīmē.

Pats mākslinieks saka: “Tās ir manas dziesmas, esmu ar tām saaudzis.» Un tā tas tiešām ir. Gan «Menueta» izpildītās «Viņi dejoja vienu vasaru», «Femme Fatale», «Četri balti krekli», gan Imanta Pauras radītā dziesma «Piezvani man» un daudzas citas.

Skatītājus noteikti sagaida emociju pilni pārsteigumi un improvizācijas, par kurām parūpēsies koncerta ciemiņi – mūziķi.

 

29.VII 20.00 Mazmežotnes muiža, Rundāles novads

Biļetes “Biļešu paradīzes” kasēs, www.bilesuparadize.lv

Cena: EUR 20LA.lv