Mobilā versija
+3.7°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
31. maijs, 2015
Drukāt

Aglonas pagastā deg pirts un mājas jumts, kā arī šķūnis ar malku

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Aglonas pagastā 30.maija vēlā vakarā dedzis pirts un mājas jumts, kā arī šķūnis ar malku, aģentūrai LETA teica Valsts Ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

VUGD izsaukumu saņēma plkst.23.52 – dedzis divstāvu koka pirts jumts, dzīvojamās ēkas jumts un šķūnis ar malku 200 kvadrātmetru platībā. Ugunsgrēks lokalizēts plkst.2.22, bet likvidēts šorīt plkst.5.29.

Iespējamais iemesls – tīša dedzināšana. Tas bijis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks.

Savukārt divi 55 gadus veci vīrieši cietuši Mazsalacā, kad trīsstāvu ēkas augšējā stāvā sākuši degt sadzīves atkritumi divu kvadrātmetru platībā. Viņi saindējušies ar dūmiem. Iespējamais aizdegšanās iemesls – neuzmanīga smēķēšana.

Aizvadītajā diennaktī Latvijā kopumā notikuši 17 ugunsgrēki. No tiem četri bijuši Rīgā, novados – desmit, bet citās republikas nozīmes pilsētās – trīs.

VUGD saņēmis trīs maldinājuma zvanus un piedalījies 16 glābšanas darbos. Dzēsts viens meža ugusngrēks.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (24)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (24)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+