Mobilā versija
Brīdinājums -2.7°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
23. septembris, 2016
Drukāt

Agresīva skolniece iekausta klasesbiedreni

Foto - RPPFoto - RPP

Rīgas pašvaldības policija saņēmusi informāciju, ka Melnsila ielā kādai nepilngadīgai meitenei nepieciešama palīdzība.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta meitene, kura pastāstīja, ka viņas klasesbiedrene pēc mācību stundu beigām sekojusi uz ielas, iesitusi viņai pa seju un ar iespērusi. Agresīvā jauniete nav likusies mierā un paņēmusi cietušās telefonu un to sasitusi, pēc tam aizbēgusi no notikuma vietas.

Policisti nekavējoties izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri apskatot cietušo, nolēma viņu hospitalizēt.

Par notikušo informēta cietušās māte, kura paskaidroja, ka tiklīdz kā atbrīvosies no saviem darba pienākumiem dosies meitu apraudzīt slimnīcā un vērsīsies ar iesniegumu Valsts policijā, lai uzbrucēja tiktu saukta pie atbildības.

Pievienot komentāru

Sieva ziņo par vīra pazušanu: Rolands devās peļņā uz Vāciju (10)42 gadus vecais Rolands Rumba 10. janvārī pēdējo reizi sazinājās ar sievu, un kopš tā laika par viņu nav nekādu ziņu, liecina
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (6)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+