Mobilā versija
+4.3°C
Amanda, Amanta, Kaiva
Trešdiena, 26. oktobris, 2016
23. septembris, 2016
Drukāt

Agresīva skolniece iekausta klasesbiedreni

Foto - RPPFoto - RPP

Rīgas pašvaldības policija saņēmusi informāciju, ka Melnsila ielā kādai nepilngadīgai meitenei nepieciešama palīdzība.

Ierodoties notikuma vietā, sastapta meitene, kura pastāstīja, ka viņas klasesbiedrene pēc mācību stundu beigām sekojusi uz ielas, iesitusi viņai pa seju un ar iespērusi. Agresīvā jauniete nav likusies mierā un paņēmusi cietušās telefonu un to sasitusi, pēc tam aizbēgusi no notikuma vietas.

Policisti nekavējoties izsauca Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbiniekus, kuri apskatot cietušo, nolēma viņu hospitalizēt.

Par notikušo informēta cietušās māte, kura paskaidroja, ka tiklīdz kā atbrīvosies no saviem darba pienākumiem dosies meitu apraudzīt slimnīcā un vērsīsies ar iesniegumu Valsts policijā, lai uzbrucēja tiktu saukta pie atbildības.

Pievienot komentāru

Gerčikovs pateicīgs pircējiem par "Dzintara" glābšanu: būtiski pieauguši pārdošanas apjomi (16)"Esam ļoti pateicīgi cilvēkiem par atsaucību," tā pēc ažiotāžas veikalos, pērkot a/s "Dzintars" produkciju, atzīst uzņēmuma valdes priekšsēdētājs un lielākais līdzīpašnieks Iļja Gerčikovs.
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (23)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+