×
Mobilā versija
+10.2°C
Visvaldis, Nameda, Ritvaldis
Otrdiena, 24. aprīlis, 2018
27. aprīlis, 2012
Drukāt

Aicina pārbaudīt krūšu veselību

Sestdienās – 28. aprīlī un 5., 12., 19. un 26. maijā – Rīgā pie tirdzniecības centra “Alfa” ieradīsies mobilais mamogrāfs, kurā ikviena sieviete varēs pārbaudīt savu krūšu veselību. Mobilais mamogrāfs atradīsies pie tirdzniecības centra ieejas katru sestdienu no pulksten 10 līdz 19. Ikviena sieviete, kura veiks pārbaudi, dāvanā saņems īpašu “PURE chocolate” trifeļu izlasi.


 

Izmantot šo iespēju aicinātas īpaši tās sievietes, kuras saņēmušas valsts uzaicinājuma vēstuli veikt valsts apmaksātu krūts vēža profilaktisko pārbaudi. Tās ir sievietes no 50 līdz 69 gadiem, kurām ir paaugstināts risks saslimt ar krūts vēzi. Sievietes, kuras uzrādīs saņemto uzaicinājuma vēstuli, pārbaudīties mamogrāfā varēs bez maksas. Gadījumā, ja vēstule nav saņemta, lūdzam vērsies pēc papildu informācijas par valsts apmaksātām krūts veselības pārbaudēm Nacionālajā veselības dienestā, zvanot pa bezmaksas tālruni 80001234.

Aicinātas arī sievietes, kas vēl nav sasniegušas riska grupas vecumu. Viņām pirms mobilā mamogrāfa apmeklējuma ir jākonsultējas pie sava ģimenes ārsta un līdzi jāņem ģimenes ārsta norīkojums. Šīm sievietēm pārbaude ir par maksu. Taču ar ārstējošā ārsta vai ģimenes ārsta (jābūt līgumam ar Nacionālo veselības dienestu) norīkojumu maksa par pārbaudi ir tikai divi lati.

Ērtības labad lūdzam iepriekš pieteikt savu vizīti, zvanot pa tālruņiem 67142840, 27866655 vai rakstot info@mamografija.lv.

 

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+