×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.1°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
8. janvāris, 2015
Drukāt

“AirDog” iekļūst Lasvegasas tehnoloģiju izstādes finālā; aicina balsot arī no Latvijas

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Latvijas uzņēmums SIA “Helico Aerospace Industries”, kas izstrādājis bezpilota lidaparātu “AirDog”, no 6.-9.janvārim piedalās pasaules lielākajā tehnoloģiju un inovāciju izstādē CES 2015 (Consumer Electronics Show), kas ik gadu norisinās Lasvegasā, ASV.

Izstādes laikā, demonstrējot “AirDog” lidošanas prasmes, uzņēmums pievērsis lielu apmeklētāju un mediju uzmanību, kā rezultātā “AirDog” nominēts “Best of Ces Awards 2015” balvai, par ko var nobalsot internetā.

“Braucot uz šo izstādi, mūsu mērķis bija parādīt tehnoloģiju pasaulei, ka “AirDog”, ar kuru veiksmīgi startējām kolektīvās iepirkšanās vietnē “Kickstarter”, ir praktiski gatavs lietošanai un nodemonstrēt tā demo lidojuma prasmes plašākai publikai. Šim nolūkam mēs izvēlējāmies izstādes vietu ne tikai hallē, bet arī ārpus tās, pie kuras uzstādījām skeitborda rampu. Turklāt, lai to visu parādītu atraktīvāk, mēs piesaistījām “Red Bull” komandas pārstāvi un Latvijā pirmo profesionālo skeitbordistu Madaru Apsi, kurš uz izveidotās rampas rādīja dažādus iespaidīgus trikus, bet “Airdog” tam sekoja pa gaisu un filmēja,” stāsta “AirDog” idejas autors Edgars Rozentāls.

“AirDog” ir vienīgais uzņēmums no Latvijas, kas šogad piedalās CES 2015 izstādē ASV. Pieminēšanas vērts ir arī fakts, ka visa “Airdog” komanda, kas piedalās preštižajā izstādē, ir no Latvijas, kā arī atraktīvais izstādes stends ir izstrādāts Latvijā un to veica uzņēmums “Mindworks Ramps”.

Tā kā CES 2015 apmeklē liels skaits masu mediju pārstāvju, nepamanīts nav palicis arī “AirDog”. Uzņēmuma pārstāvji vairākkārt jau ir tikušies ar dažādiem mediju pārstāvjiem un demonstrājuši tiem “AirDog” lidošanas prasmes. Pirmos rakstus un sižetus jau ir publicējuši tādi pasaulē zināmi masu mediji kā CNN, Yahoo, The Verge, Engadget, Cnet un citi.

CES 2015 (Consumer Electronics Show) ir pasaulē lielākā tehnoloģiju un inovāciju izstāde, kas norisinās Lasvegasā (ASV) un kurā šogad piedalās aptuveni 4000 dalībnieku, savukārt to apmeklē ap 140 tūkstošu cilvēku un gandrīz 7 000 masu mediju pārstāvju.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+