Mobilā versija
Brīdinājums -0.4°C
Oļģerts, Aļģirds, Aļģis, Orests
Piektdiena, 20. janvāris, 2017
2. jūlijs, 2015
Drukāt

Aizdegoties ēkai, Čiekurkalnā evakuē 15 cilvēkus

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Rīgā, Čiekurkalnā naktī uz ceturtdienu izcēlies ugunsgrēks, aizdegoties dzīvojamai ēkai, šķūnim un pagrabam, un tā rezultātā evakuēti 15 cilvēki, aģentūra BNS uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD).

Ugunsgrēks izcēlies, aizdegoties šķūnim un pagrabam, ar kopējo degšanas platību 230 kvadrātmetri. Tā kā viena šķūņa siena bijusi kopēja ar dzīvojamo māju, aizdegušies arī tās dzīvokļi pirmajā un otrajā stāvā. Tādējādi kopumā ugunsgrēks izplatījies 298 kvadrātmetru platībā.

Ceturtdienas rītā ugunsgrēks likvidēts, un iedzīvotāji varējuši tajā atgriezties. Cietušo nav. Ugunsgrēka iemesli vēl tiek skaidroti.

Kopumā aizvadītās diennakts laikā VUGD reaģējis uz 62 izsaukumiem, no kuriem 30 saistīti ar ugunsgrēkiem, bet 22 – ar dažādiem glābšanas darbiem.

Pievienot komentāru

Bērnu vecāki varēs ātrāk iet pensijā? (31)Līdz valsts simtgadei plānots iedarbināt ambiciozu demogrāfiskās atveseļošanas programmu, kurai dots nosaukums “Māras solis”. Viens no tās priekšlikumiem – dot iespēju bērnu vecākiem ātrāk doties pensijā, vēstīja "TV3 ziņas".
"Visu slikto atstāju ūdenī." Arī Mairis Briedis iegremdējas ledainajā Daugavā (1)Pieaugušie, mazi bērni, pensionāri – tik kupls cilvēku pūlis šodien bija atnākuši uz 11. novembra krastmalu, lai, slavējot pareizticīgās baznīcas svētkus, gremdētos
Draugiem Facebook Twitter Google+