×
Mobilā versija
Brīdinājums +23.2°C
Ritma, Ramona
Piektdiena, 20. jūlijs, 2018
9. aprīlis, 2018
Drukāt

Aizkraukles autoostā ierīko naktsklubu (3)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Pirms nepilna pusgada Aizkrauklē notika kas nebijis: autoostas telpās tika atvērts naktsklubs. Gaišajā diennakts laikā telpās ļaudis gaida autobusus, naktīs – sākas uzdzīve. Viedokļi par šādu ”nakts uzdzīves revolūciju” atšķiras: vieni slavē ideju un pateicas, ka beidzot jauniešiem ir vieta, kur uzdzīvot, citi – ļoti dusmīgi, jo līdz ar naktskluba ”ienākšanu” autoostas telpās, apstākļi, kādos jāgaida sabiedriskais transports, esot ļoti slikti, vēstīja TV 3 raidījums “Bez Tabu”.

”Pilnīgs debilisms! Iegāju pirmdien tur, jo vajadzēja gaidīt autobusu. Smaka nenormāla! Bordelis! Grīda aizlieta, lipīga! Vai tiešām citas vietas nebija? Biju labākās domās par šo pilsētu!” sašutis par naktsklubu autoostā ir kāds iedzīvotājs, kurš viedokli pauž interneta vidē.

”Kāpēc nekur nebija informācijas? Kāpēc neprasīja, vai mēs to klubu vēlamies? Kāpēc neviens neredz, ka tur ir antisanitāri apstākļi?” vaicā cits iedzīvotājs.

Aizkraukles autoostas telpās sabiedriskā transporta gaidītājiem atvēlēta neliela autoostas uzgaidāmās telpas daļa, soli sastumti vienā malā, pārējā telpas daļa norobežota ar striķi. Otrpus tam ir skatuve un bārs, kas izvietots vietā, kur agrāk bija kases. Lai neiespīdētu gaisma, nakts uzdzīves vajadzībām logi aizlīmēti, tāpēc arī dienas laikā šeit valda krēsla.

Par apstākļiem, kādos no rīta pēc uzdzīves jāgaida autobusi, stāsta kāds jaunietis: ”Te no rītiem smird pēc alkohola, viss lipīgs. Mēnesi atpakaļ mamma te bija atbraukusi, ārā bija asinis, sieviešu soma mētājās. Varbūt kādam uzbruka. Dažkārt te arī stikli sasisti.”

Autoostas telpas pieder pasažieru pārvadātājam AS ”CATA”. Pārvadātājkompānijas daļas pieder arī Aizkraukles novada pašvaldībai. Autoostas telpu īpašniekam esot jātērē ievērojami līdzekļi, lai uzturētu lielo, nolaisto ēku, tāpēc telpas nodotas investora rokās, skaidro Aizkraukles novada domes priekšsēdētājs Leons Līdums.

Līdums uzskata, ka klubs autoostā ir drosmīgs, tomēr uzteicams risinājums.

Kluba ”Stacija” vadītājs Pēteris norāda, ka autoosta jau sen vairs nepilda savu funkciju, arī oficiāli autoostu reģistrā nu ir vien autobusu piestātnes ārpusē.

”Iedzīvotāji negrib vai nespēj saprast, ka ir notikušas izmaiņas. Pasažieru plūsmas ir blakus: nojumes, saraksti, soliņi. Primārās vajadzības ir apmierinātas. Divus vai trīs gadus šajā ēkā biļetes vairs netiek tirgotas, kase nepastāv. Agrāk tur divas pensijas vecuma dāmītes cīnījās ar to sabiedrības slāni, kas daudz lieto apreibinošas vielas, pārsvarā dzērienus, ar visām no tā izrietošām sekām. Te bija problēmas, tāpēc diskusijas rezultātā vienojāmies, ka šī ēka varētu tikt izmantota citādāk: sabiedriskās aktivitātes pēc pulksten 21,” teic kluba ”Stacija” vadītājs Pēteris.

Plašāk pievienotajā video:

Pievienot komentāru

Komentāri (3)

 1. Iz "Ontūna Mazpusāna© arChīva" Atbildēt

  ;))))))

  “Kas arī bija jāpierāda”, kā ir sacīts. Tātad – šajā pašreizējā MUĻĶU zemes SILES “de(R)mokrātiskās valsts” parodijā “eurolatv(ĀN)ijā” un tās pa lēto angažētajos “lojālpatrEJotiskajos” masmēdekļos klaji PRETLIKUMĪGA un nožēlojami prasta C_E_N_Z_Ū_R_A rullē, vēl joprojām?!? ;)))

  “Jo vairāk (lumpen)sabiedrība attālinās no patiesības, jo vairāk (un lopiski trulāk) tā neieredz tos (normālos cilvēkus), kuri to vēsta.”
  / apt.cit.aut. – Džordžs Orvels /

  =======

  Ir sacīts: “Pretinieks (galvenokārt – tikai šķietamais jeb tendenciozi iedomātais “pretinieks”), kurš atklāj mūsu kļūdas, ir pat nesalīdzināmi vērtīgāks nekā šķietamais “draugs”, kurš vēlas tās noslēpt.”

  Un, arī: “Gudrs ir NEVIS tas, kas pa glupo “kaujas uz dzīvību un nāvi” ar stipr(āk)u pretinieku (vai pat iedomātu “ienaidnieku”), BET GAN – tas, kuram pietiek jēgas, vēlmes un varēšanas šādu iedomātu “pretinieku / ienaidnieku” padarīt par savu sabiedroto.” 😉

  =======

  Mediju ziņa (2014. gads): “Kā zināms, pēcpadomju Latvijā sabiedrības uzticēšanās žurnālistiem ir drūma problēma. Laiku pa laikam medijos parādās publikācijas par mūsu atsevišķu žurnālistu negodīgo rīcību gan informācijas iegūšanas laikā, gan informācijas tendenciozajā izmantošanā. Mūsu žurnālistikai nav laba morālā slava. Slikti ir tas, ka mūsu žurnālistikā nav konstatējams profesionālais korporatīvisms, aizsargājot savas profesionāli korporatīvās intereses un tajā skaitā savā kontingentā veicot paškritisku vietējās žurnālistikas analīzi, kā arī vajadzības gadījumā nosodot profesionālo normu pārkāpējus. Bet tagad (…) no tā būtiski cieš ne tikai mūsu žurnālistikas ja tā gaužām necilais profesionālais “mundieris”, bet arī visas valsts reputācija.” … ( cit.vied.aut. – zinātnieks un publicists Arturs Priedītis, publikācija “Vai nelietis var būt parlamenta priekšsēdētājs?” )
  ——-
  .
  “Muļķu Zemē – TĀ vi’š i’!…”
  ( …[p]ar MZ SILES “valsts” angažētajiem ‘masmēdekļiem’ )
  ( ‘tekošā momenta aktualizējums’ – iz “O.M.© arChīva” )
  .
  “Caur to ar’ esam slaveni, ka…”
  Šīs “valsts” ‘masu mēdekļi’,
  Pirms “glupo pūli” NOZOMBĒ ~
  Šos pašCENZŪRA izkastrē:
  .
  Ja Saimnieks pauž, ka “melns ir balts” ~
  Top “žurnālistiem” ‘feiss’ tik “salds”,
  Ka pašiem “dūša apšķiebjas” ~
  Dēļ ANGAŽĒTAS …(mel)šanas:
  .
  “Šai Muļķu Zemes “valstī” VISS,
  Ir tā, kā Saimnieks CENZĒJIS ~
  Ja “melns ir balts”, tad – tā vi’š i’,
  Mums ‘nespīd’ citi “viedokļi”!
  .
  Ja Saimnieks pavēl “nospārdīt” ~
  Pa “masmēdekļiem” iz..(gānīt),
  Jebko, kas “nelojāls” vai “svešs”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – paknaps “kešs”)!
  .
  Ja Saimnieks rukšķ (pēc Orvela),
  Ka “četras kājas” = “vērtība”,
  Bet “divas kājas” = “nerullē”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – kretinē)!
  .
  Ja Saimnieks kviec, ka “Krievi nāk!!!”
  Un gvelž, ka “MZ “valstij” VĀKS,
  Bez rietum-OKUPANTIEM ‘briest’!!!”
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – totāls “sviests”)!
  .
  Ja Sainieks ķērc: “Wooow – “hibrīdkarš”,
  JAU grauj šo “valsti”, gadiem garš!!!”
  Kā maitas putns, ap …(‘jūdzies’),
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “bauri” smies)!
  .
  Ja Saimnieks grib, lai “stukačiem”,
  No “skapja” gļēvi smirdošiem,
  Tiek “cieņa” ZOMBĒTA un “gods”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – pelnīts sods)!
  .
  Ja Saimnieks “prezentē”, ka šis,
  Ir “balts un pūkains” kustonis,
  Ne trekni rijošs SILES lops,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – “profīts” skops)!
  .
  Ja Saimnieks uzdod samelot,
  Un “masmēdekļos” publiskot,
  Par SILES ‘rebēm’ “leģendas”,
  Tad – tā vi’š i’ (kaut – BLEFS ir tas)!
  .
  Ja Saimnieks glaimus pieprasa,
  Iekš ANGAŽĒTA “mēdekļa” ~
  ‘Pūš’ “žurnālists”, lai “pūlis” dzird:
  “Yesss – tā vi’š i’!…” (kaut – šķērmi smird)…”

  Ja ZOMBĒTĀJS šķiet “goda vīrs”,
  Kam medijs der kā “mušpapīrs”,
  Pie kura ‘salīp’ VIENTIEŠI,
  Tad – MUĻĶU Zemē tā ‘vi’š i’!
  .
  Bet – tie, kas “nelien” (…) Saimniekiem,
  Tiek “CENZĒTI” no “mēdekļiem”:
  “Kam riebjas VERGOT “lojāli” ~
  Lai lasās… (dillēs), TĀ vi’š i’!…”

  =====

  Oriģinālversijas = “O.M.© blogā”:
  [ CENZĒTS ]
  u.c.

  MUĻĶU, totāli nozombētu LUMPEŅU, bezcerīgi aprobežotu “lojālpatrEJotu”, patoloģiski defektīvu “SILEI pietuvinātu lielāko kretīnu”, “proāmurikāniski orientētu gejropedālisku deRmoliberastu” rasistiski militārhistēriskās propagandas skarbi traumētu “biogaļas izstrādājumu”, demonstratīvi kriminālrecidīva “ķēķa tiesiskuma” SISTĒMĀ parazitējošu “(ekskre)mentu”, “prok(tologu)”, “(bez)godību” u.c. taml. šinderu, klaji PRETLIKUMĪGAS “revolucionārās pārliecības” lopiski trulu zombijfanu, derdzīgi glumu “(p)(ie)līdēju” un nožēlojami gļēvu “kluso mīzēju” zeme SILES “valsts” parodija “eurolatv(ĀN)ija”, XXI gadsimts.

  P.S. Visi “O.M.© arChīvā” fiksētie notikumi ir ienākušies vienīgi Lielp!sānu Pilsoniski Suverēnajā Republikā (LPSR), Ontūna Mazpusāna jurisdikcijā. Visas tēmas, pieminētie personāži, apstākļi u.t.t. ir visīstākie izdomājumi. Interesentiem (t.sk. – privāti) & lietišķai saziņai: ontuns.mazpusans(et)inbox. lv .

 2. Iesaku piepelnīšanās nolūkā ierīkot pašvaldību ēkās bordeļus, jo tie jau tāpat pa nakti tukši, a kabineti ierīkoti glauni, žēl tādu smukumu neizmantot, vienai otrai dāmai radīsies iespēja pa nakti uzlabot finansiālo stāvokli.

  • 1. Un kas strādās bordeļos? Laukos palikušās pensionāres?
   2. Un kas tos bordeļus apmeklēs? Lauku vidusskolas tie 3 puiši no 12. klases?

Draugiem Facebook Twitter Google+