×
Mobilā versija
Brīdinājums +14.7°C
Jānis
Svētdiena, 24. jūnijs, 2018
14. februāris, 2012
Drukāt

Aizliedz Eirovīzijas nacionālās atlases finālā izmantot pirotehniku

zagorska_elizabete

Drošības nolūkos ugunsdzēsēji ir aizlieguši Ventspils pilsētas kultūras namā “Jūras vārti”, kur sestdien gaidāms Eirovīzijas nacionālās atlases fināls, izmantot pirotehniku un dzīvu uguni, aģentūrai BNS apstiprināja Eirovīzijas projekta producents Aigars Dinsbergs.

Uguni un pirotehniku savā priekšnesumā izmanto divi no desmit finālistiem – Elizabete Zagorska, kā arī grupa “Mad Show Boys”, kuriem nebūšot problēmu atteikties no šādiem specefektiem, aģentūrai BNS norādīja grupas pārstāvis Aleksandrs Veselovs. Savukārt Zagorska sacīja, ka lēmumu, kā rīkoties tālāk, pieņems otrdien. Pagaidām viņa atturējās izteikties, cik liela ir iespējamība, ka no sacensības izstāsies.

Eirovīzijas projekta mediju koordinatore Maija Tālberga gan teica, ka Zagorska jau strādājot pie jauna priekšnesuma un no dalības konkursā nav plānojusi atteikties.

Dinsbergs apliecināja, ka no Zagorskas nav saņēmis nekādu oficiālu iesniegumu par atteikšanos piedalīties nacionālajā finālā. Ja viņa atteiksies, visticamāk, paliks deviņi pretendenti un neviens cits netiks aicināts.

“Brīvdienās šāds lēmums mums vēl nebija zināms. Pirmdien Ventspils dome, balstoties uz glābšanas dienestu, pieņēma lēmumu neatļaut nedz pirotehnisko izstrādājumu demonstrēšanu, nedz atklātu uguni. Pagaidām no Elizabetes neesmu dzirdējis runas par izstāšanos. Žēl, ka šis lēmums nāk tik vēlu, jo viņai kā vienai no finālistiem ir kardināli jāizdomā, kāds tad numurs izskatīsies, jo bez uguns priekšnesumam zūd daudz,” atzina Dinsbergs.

Ja viņa atteiksies, visticamāk, paliks deviņi pretendenti un neviens cits netiks aicināts.

“Ja no viņas saņemsim atteikumu, tad, visticamāk, paliks deviņi pretendenti,” norādīja producents.

Ventspils dome ir Latvijas Televīzijas sadarbības partneris jau ilgus gadus, un šajā pilsētā tradicionāli notiek nacionālās atlases fināls.

Jau vēstīts, ka iepriekš Nacionālajā finālā dalībnieki izlozēja uzstāšanās secību:

1. “My World” (Rūta Dūduma),  
2. “I Want You Back” (Samanta Tīna & Dāvids Kalandija),  
3. “Disco Superfly” (“PeR”),  
4. “Stars Are My Family” (“Triānas parks”),
5. “Celebration” (Paula Dukure)
6. “We Can Change The World” (Andris Ābelīte),
7. “Beautiful Song” (Anmary),  
8. “You Are a Star” (Elizabete Zagorska),  
9. “Music Thief” (“Mad Show Boys”),  
10. “She’s a Queen” (Roberts Pētersons).

Latvija starptautiskajā Eirovīzijā startēs pirmajā pusfinālā 22.maijā, taču, kurš kārtas numurs būs Latvijai, būs zināms tikai marta beigās. Latvijai būs jāsacenšas ar Melnkalnes, Islandes, Rumānijas, Albānijas, Beļģijas, Šveices, Somijas, Grieķijas, Moldovas, Kipras, Austrijas, Dānijas, Krievijas, Sanmarīno, Izraēlas, Īrijas un Ungārijas dziesmām. Finālā iekļūs tikai desmit valstu pārstāvji. Igaunija un Lietuva startēs otrajā pusfinālā 24.maijā.

Lielais fināls gaidāms 26.maijā.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+