Mobilā versija
+4.4°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
19. aprīlis, 2016
Drukāt

Aizliegs savvaļas dzīvnieku izmantošanu cirkā un atrakcijās

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Zemkopības ministrija (ZM) virzīs grozījumus, kas paredz aizliegt savvaļas dzīvnieku izmantošanu cirkā un atrakcijās, informēja informēja ZM pārstāve Dagnija Muceniece.

Otrdien, 19. aprīlī dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvās padomes sēdē tika uzklausīta un pieņemta zināšanai informācija, ka ZM virzīs grozījumus likumā “Dzīvnieku aizsardzības likums”, paredzot, ka savvaļas dzīvnieku sugas īpatņus (gan savvaļā iegūtus, gan nebrīvē audzētus) aizliegts apmācīt un izmantot kā atrakciju dzīvniekus un kā atrakciju dzīvniekus izrādīt to publiski.

Atbilstoši Dzīvnieku aizsardzības likumā noteiktajam, Dzīvnieku aizsardzības un labturības konsultatīvā padome ir konsultatīva institūcija, kas izglīto sabiedrību un dod ieteikumus valsts pārvaldes iestādēm un pašvaldībām dzīvnieku aizsardzības un labturības jomā.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +4.4
Alūksne +2.7
Daugavpils +2.9
Saldus +3.5
Liepāja +5.1
Jelgava +4.0
Ventspils +4.7
Limbaži +3
Madona +3.2
Rēzekne +2.9
Rīgas zoodārza jaunā lauvene Tori gozējas pirmajā fotosesijāŠogad, pateicoties Rīgas domes atbalstam, sarūpēta brīnišķīga dāvana Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza 104. dzimšanas dienā – atjaunota Lauvu mītne un sagaidīts jauns iemītnieks. Āzijas lauvu mātīte Tori no Tallinas zoodārza ieradās jau 7.oktobrī, lai iepazītos un aprastu ar iekštelpu apartamentiem.
Draugiem Facebook Twitter Google+