×
Mobilā versija
Brīdinājums +11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
22. decembris, 2014
Drukāt

Aizliegts atrasties uz Rīgas ūdenstilpņu ledus

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Ņemot vērā gaisa temperatūras paaugstināšanos, ar pilsētas izpilddirektora rīkojumu uz visām Rīgas ūdenstilpnēm ir noteikts paaugstinātas bīstamības periods, kura laikā iedzīvotājiem atrasties uz ledus ir aizliegts. Lēmums pieņemts, vadoties pēc Rīgas pašvaldības policijas Drošības uz ūdens un civilās aizsardzības pārvaldes ieteikuma, informē pašvaldībā.

Policija veic regulāru ledus biezuma kontroli, tādēļ, pazeminoties gaisa temperatūrai, aizliegums daļēji vai pilnībā tiks atcelts. Kā ziņots, pēdējo nedēļu laikā izņēmuma kārtā drīkstēja atrasties uz Gaiļezera, Bābelīša un Velnezera ledus. Tagad arī tas ir liegts.

Rīkojuma izpildi kontrolē Rīgas pašvaldības policija. Saskaņā ar sabiedriskās kārtības noteikumiem par prasību neievērošanu var uzlikt naudas sodu līdz 71 eiro. Ja aizlieguma neievērošanas rezultātā personu glābšanas darbos tiks iesaistīti speciālie dienesti, naudas sods var sasniegt 350 eiro.

Pašvaldības policija aicina par bīstamības periodā Rīgas administratīvajā teritorijā uz ledus pamanītajām personām informēt dežūrdaļu jebkurā diennakts laikā, zvanot uz tālruņa numuriem 28 365 842; 67 026 868.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +11
Alūksne +10.4
Daugavpils +15.0
Saldus +12
Liepāja +9.3
Jelgava +12
Ventspils +7.3
Limbaži +9
Madona +11
Rēzekne +12
Draugiem Facebook Twitter Google+