Mobilā versija
Brīdinājums -3.6°C
Tenis, Dravis
Otrdiena, 17. janvāris, 2017
2. novembris, 2015
Drukāt

Aizsardzības ministrija arī šogad aicina nēsāt sarkanbaltsarkanās lentītes

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Lāčplēša dienu gaidot, Aizsardzības ministrija aicina ikvienu Latvijas iedzīvotāju nēsāt pie apģērba sarkanbaltsarkano lentīti, kas norāda uz 1919. gada 11. novembri, kad tika izcīnīta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku, LA.lv uzzināja ministrijā.

Šogad Aizsardzības ministrija sarūpējusi vairāk nekā 10 kilometrus jeb 71 000 lentīšu, no kurām 30 000 tiks salocītas reģionos, bet 41 000 – Rīgā.

Latvijas Kara muzejā sarkanbaltsarkano lentīšu locīšana ar svinīgu pasākumu tiks svinīgi atklāta 6. novembrī, savukārt 11. novembrī jaunsargi dalīs sarkanbaltsarkanās lentītes Lāčplēša dienas pasākumos.

Laika posmā no 2010. līdz 2014. gadam Aizsardzības ministrijas rosinātajā iniciatīvā kopīgi salocīti 42 kilometri lentīšu jeb aptuveni 294 000 lentīšu.

Aizsardzības ministrija atgādina, ka lentītes novembrī nēsājamas ar stūriem uz augšu, veidojot burtu “V”, kas simbolizē uzvaru, jo novembrī tiek atzīmēta izšķirošā uzvara pār Bermonta karaspēku.

Pievienot komentāru

Bēgļu aizmukšana nostādījusi Latviju ne īpaši glaimojošā situācijā (9)Bēgļu aizbraukšana no Latvijas ir nostādījusi mūsu valsti ne īpaši glaimojošā situācijā, turklāt tā ir arī indikācija, ka solidaritāte patvēruma meklētāju uzņemšanā
Saimniecībā notika pat EK mācības: PVD neizpratnē par nelaimi Krimuldā (7)Pagaidām nav zināms, kāpēc Āfrikas cūku mēris (ĀCM) skāris cūku novietni “Rukas” Krimuldas novada Krimuldas pagastā, kurā bija 5023 dzīvnieki, šorīt intervijā
Draugiem Facebook Twitter Google+