×
Mobilā versija
+13.9°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
12. februāris, 2016
Drukāt

Aiztur bruņotu Lietuvas autozagļu bandu (papildināts) (1)

Foto: FotoliaFoto: Fotolia

Igaunijas policija Vīlandes apriņķī valsts dienvidos piektdien veica operāciju, kurā, izmantojot šaujamieročus, aizturēja automašīnu zagļu bandu no Lietuvas.

Divi vīrieši tika aizturēti Karksi-Nuijas pilsētā un tās apkārtnē. Viņi bija bruņoti un pretojās, tādēļ policija aizturēšanā izmantoja šaujamieročus. Vienam no autozagļiem sašauta kāja un viņš atrodas slimnīcā.

Trešais vīrietis tika aizturēts vēlāk, un aizturēšanas laikā viņš pretestību neizrādīja.

“Policija ir pabeigusi operāciju Vīlandes apriņķī, kuras nolūks bija aizturēt autozagļus,” sacīja Dienvidu prefektūras preses pārstāve Kerli Peitela.

Vēlāk policija informēja, ka noziedznieki piektdienas naktī netālu no Tartu nozaguši vieglo automašīnu BMW un kopā ar pavadošo mašīnu devušies Vīlandes virzienā. Viņiem sekojusi policija, kurai jau iepriekš bijis zināms par noziedzniekiem un viņu plāniem. Vīlandes apriņķī policija aizšķērsojusi ceļu, taču noziedznieki nav samazinājuši ātrumu un ar savām mašīnām braukuši virsū policistiem.

Tad policisti, uzskatot, ka viņu dzīvība un veselība ir apdraudēta, atklājuši uguni uz autozagļiem. Viena no noziedznieku mašīnām taranējusi policijas automobili un atpakaļgaitā uzbraukusi uz līdzās esošā lauka, bet otra ietriekusies kokā. No automašīnām izkāpuši trīs vīrieši, kas katrs aizskrējuši uz savu pusi. Policija sākusi viņus vajāt.

Divi aizdomās turētie tika aizturēti apmēram septiņos no rīta, un noskaidrots, ka vienam no viņiem iepriekš notikušajā apšaudē ievainota kāja. Viens no viņiem atrasts ar policijas suņa palīdzību pamestā ēkā pie Karksi-Nuijas, bet otrs aizturēts pie veikala Karksi-Nuijā.

Trešais aizdomās turētais aizturēts apmēram trīs līdz četrus kilometrus no vietas, kur tika apturētas noziedznieku automašīnas.

Pēc policijas sniegtajām ziņām, noziedznieki bija bruņoti – vienā no automašīnām, ar kurām braukuši noziedznieki, atrasts ierocis.

Saistībā ar šo operāciju piektdienas rītā Igaunijas un Latvijas policisti pārbaudīja visas automašīnas, kas šķērsoja Igaunijas un Latvijas robežu, vēstīja reģionālais laikraksts “Sakala”.

Operācijā bija iesaistīti Igaunijas policijas Dienvidu un Rietumu prefektūras patruļas spēki, policijas specvienības, kinologi un izmeklētāji. Kriminālizmeklēšanu par zādzībām vada Dienvidu apgabala prokuratūra, kas pieprasījusi trim aizturētajiem noteikt drošības līdzekli apcietinājumu.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Šitie nau tie pasi kas nozaga tam to dargo masinu kuru degpunkta mekle

Draugiem Facebook Twitter Google+