Pasaulē
Eiropa

Aiztur iespējamo žurnālistes slepkavu0


Bulgārijas policija izmeklē televīzijas žurnālistes Viktorijas Marinovas slepkavību.
Bulgārijas policija izmeklē televīzijas žurnālistes Viktorijas Marinovas slepkavību.
Foto: AFP/LETA

Vācijā aizturēts jauns ­­aizdomās turamais saistībā ar Bulgārijas televīzijas žurnālistes Viktorijas Marinovas slepkavību.

Bulgārijas ģenerālprokurors pavēstīja, ka Bulgārija izdevusi Eiropas orderi Severina K. aizturēšanai aizdomās par Marinovas slepkavību. Prokurors paziņoja, ka krievu izcelsmes Bulgārijas pilsonis aizturēts Vācijā. Bulgārijas televīzija ziņo, ka 20 līdz 30 gadus vecais aizdomās turamais svētdien no Bulgārijas bija devies uz Vāciju, kur dzīvo viņa māte.

Vācijas varas iestādes pagaidām atteikušās apstiprināt aizturēšanas faktu. Telekanāls TVN vēsta, ka šis vīrietis nepazinis noslepkavoto žurnālisti. Raidorganizācija BTV ziņo, ka policija ir atradusi žurnālistes mobilo telefonu aizdomās turamā dzīvoklī Rusē. 30 gadus vecā žurnāliste tika piekauta, izvarota un nožņaugta. Viņas līķis sestdien tika atrasts parkā Ruses pilsētā.

Iepriekš saistībā ar šo slepkavību bija aizturēts kāds Rumānijas pilsonis, bet pierādījumu trūkuma dēļ viņu atbrīvoja. Prokuratūra sākusi izmeklēšanu par iespējamo krāpšanos ar ES fondiem, bet policija turpina izmeklēt Marinovas slepkavību. Prokuratūra izmeklē celtniecības kompāniju “GP Group”, ko tur aizdomās par krāpšanos ar ES fondiem, un iesaldēja 14 miljonus eiro no kompānijas līdzekļiem.

LA.lv