Mobilā versija
+3.9°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. aprīlis, 2016
Drukāt

Aiztur jūrmalnieku aizdomās par netiklām darbībām pret nepilngadīgo (2)

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs foto.

Jūrmalā aizturēts 1967.gadā dzimis vīrietis, kuru tur aizdomās par netiklu darbību veikšanu ar nepilngadīgu personu; policistiem ir aizdomas, ka vīrietis līdzīgas darbības varētu būt veicis arī ar citiem nepilngadīgajiem, tādēļ aicina atsaukties cietušos, aģentūra BNS uzzināja policijā.

Policisti ir noskaidrojuši, ka aizturētais jau ilgu laiku strādāja vietās, kur apgrozās bērni, tostarp par autobusa šoferi un ekskursiju vadītāju.

1967.gadā dzimušais vīrietis tiek turēts aizdomās par 15 gadus vecas personas pamudināšanu iesaistīties seksuālās darbībās. Policistiem ir pamatotas aizdomas, ka viņš varētu būt veicis līdzīgas darbības arī ar citiem nepilngadīgajiem bērniem. Tādēļ Jūrmalas policijas iecirkņa policisti lūdz atsaukties ikvienu, kurš iespējams ir saņēmis piedāvājumu veikt netiklas darbības vai cietis no šādām darbībām, zvanot uz tālruņa numuriem 67075111 vai 110.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. LEMPIM – ĶĪMISKO KASTRĀCIJU !!!

  2. Tā arī nesapratu-ir tās bikšeles novilcis vai nē?

Nosauc Latvijas turīgākās biedrības - Latvijas Futbola federācija līderosBiedrības ar vislielākajiem ieņēmumiem 2015. gadā bija Latvijas Futbola federācija (LFF), Latvijas Sarkanais Krusts (LSK) un Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK), liecina SIA "Firmas.lv" un nacionālās informācijas aģentūras LETA izdevumā "Latvijas biznesa gada pārskats 2016" publiskotais Latvijas finansiāli turīgāko biedrību "Top 100".
Dabas saimniecību "Lielkrūzes" piemeklējusi postoša ugunsnelaime (6)Vakar plašs ugunsgrēks bija izcēlies Jaunpiebalgas pagasta ekosaimniecībā "Lielkrūzes", kur aizdegās vairākas saimniecības ēkas un viesu mājas jumts.
Draugiem Facebook Twitter Google+