Mobilā versija
Brīdinājums +0.2°C
Alma, Annemarija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Akcijai “Atvērtās dienas laukos” pieteikušās 90 saimniecības

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Akcijai “Atvērtās dienas laukos” pieteikušās aptuveni 90 saimniecības, aģentūru LETA informēja asociācijā “Lauku ceļotājs”.
Visvairāk saimniecību pārstāv Vidzemes, Zemgales reģionus.

Viskuplākajā skaitā pieteikušās lauku labumu saimniecības – amatnieki, mājražotāji un tamlīdzīgi. Tām seko naktsmītnes. Kā norāda asociācijas pārstāvji, aktīvo saimniecību vidū ir gan tādas, kas uzņem ciemiņus ikdienā, gan arī tādas, kas savus ražošanas procesus plašākai publikai izrādīs tikai “Atvērto dienu laukos” laikā.

Ar plašāku informāciju par akcijas piedāvājumu iespējams iepazīties “Lauku ceļotāja” mājaslapā.

Kā vēstīts, akcija “Atvērtās dienas laukos” norisināsies 13. un 14.jūnijā. Šīs akcijas nolūks ir popularizēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājiem Latvijas laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus, darinātus produktus un pakalpojumus, laukos dzīvojošus dzīvniekus un dažādas aktīvās atpūtas iespējas.

Akcijas laikā divas dienas pieteiktās saimniecības visā Latvijā būs atvērtas apmeklētājiem, piedāvājot atlaides produktiem vai pakalpojumiem, ēdienu un dzērienu degustācijas, ekskursijas, radošas darbnīcas vai kādus citus īpašos piedāvājumus.

“Atvērtās dienas laukos” tiek organizētas ar Zemkopības ministrijas (ZM) atbalstu.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+