Mobilā versija
+5.3°C
Renāte, Modrīte, Mudrīte
Pirmdiena, 24. oktobris, 2016
27. aprīlis, 2015
Drukāt

Akcijai “Atvērtās dienas laukos” pieteikušās 90 saimniecības

Foto - ShutterstockFoto - Shutterstock

Akcijai “Atvērtās dienas laukos” pieteikušās aptuveni 90 saimniecības, aģentūru LETA informēja asociācijā “Lauku ceļotājs”.
Visvairāk saimniecību pārstāv Vidzemes, Zemgales reģionus.

Viskuplākajā skaitā pieteikušās lauku labumu saimniecības – amatnieki, mājražotāji un tamlīdzīgi. Tām seko naktsmītnes. Kā norāda asociācijas pārstāvji, aktīvo saimniecību vidū ir gan tādas, kas uzņem ciemiņus ikdienā, gan arī tādas, kas savus ražošanas procesus plašākai publikai izrādīs tikai “Atvērto dienu laukos” laikā.

Ar plašāku informāciju par akcijas piedāvājumu iespējams iepazīties “Lauku ceļotāja” mājaslapā.

Kā vēstīts, akcija “Atvērtās dienas laukos” norisināsies 13. un 14.jūnijā. Šīs akcijas nolūks ir popularizēt lielu un mazu pilsētu iedzīvotājiem Latvijas laukus, laukos audzētus, ražotus, gatavotus, darinātus produktus un pakalpojumus, laukos dzīvojošus dzīvniekus un dažādas aktīvās atpūtas iespējas.

Akcijas laikā divas dienas pieteiktās saimniecības visā Latvijā būs atvērtas apmeklētājiem, piedāvājot atlaides produktiem vai pakalpojumiem, ēdienu un dzērienu degustācijas, ekskursijas, radošas darbnīcas vai kādus citus īpašos piedāvājumus.

“Atvērtās dienas laukos” tiek organizētas ar Zemkopības ministrijas (ZM) atbalstu.

Pievienot komentāru

Bērza finierkluču audzes atmaksāsiesVai tiesa, ka no bērza 35 gados iespējams iegūt finierklučus? JĀNIS STRENČU NOVADĀ
Kam tas ir izdevīgi? Lasi visu rakstu: Izīrētāji būs spiesti maksāt nodokļus (8)Ekonomikas ministrija grib panākt līgumu reģistrāciju zemesgrāmatā, namīpašnieki – Valsts ieņēmumu dienestā.
Pasaulē
Aptauja: Latvijā vairāk nekā 60% strādājošo nav apmierināti ar atalgojumuSaskaņā ar vadošā interneta personāla atlases uzņēmuma CV-Online veikto aptauju Baltijas valstīs par atalgojuma atbilstību ieguldītajam darbam, Latvijā ir salīdzinoši visaugstākais darbinieku skaits, kas uzskata, ka saņem adekvātu atalgojumu pret ieguldīto darbu – 39% Latvijā, vairāk nekā 34% Igaunijā un mazliet virs 19% Lietuvā.
Draugiem Facebook Twitter Google+