Laukos
Bizness

“Aldaris” plāno dubultot alus zīmola “Mežpils” ražošanu0

Publicitātes foto.

AS “Aldaris” šogad plāno dubultot alus zīmola “Mežpils” ražošanas apjomus, kā arī laidis klajā zīmola papildinājumu – Mežpils Tradicionālo”.

Kā informē uzņēmuma pārstāvji, pagājušajā gadā restorānu un bāru jeb HoReCa segmentā vien tika patērēti vairāk kā 800 000 litru “Mežpils” alus. Pateicoties mārketinga investīcijām un realizētajām aktivitātēm, zīmola atpazīstamība 2017.gadā pieauga par 30%.

Savukārt šogad martā, balstoties uz patērētāju pētījumu rezultātiem, “Mežpils” sortiments tiek papildināts ar atsvaidzinošu alu “Mežpils Tradiconālais”, kas
ir tradicionālā Vācijas gaišā lāgera tipa alus piemērs. Brūvējumā tika izmantoti Vācijas rūgtie un Čehijas aromātiskie apiņi, kā arī augstākās kvalitātes Eiropas miežu graudi.

“Mežpils Tradicionālais” alus ir pieejams veikalos jau no 1.marta.

Jau ziņots, ka 2013.gadā “Aldaris” paziņoja par koncentrēšanos uz ekskluzīvo augstākās kvalitātes un “premium” alus šķirņu brūvēšanu vēsturiskajā alus darītavā, tādēļ plastmasas pudelēs jeb PET fasētā alus ražošana pārcelta ārpus Latvijas – uz “Carlsberg” grupas alus darītavām Lietuvā un Igaunijā. 2016.gadā “Aldaris” strādāja ar 25,857 miljonu eiro apgrozījumu un 3,178 eiro zaudējumiem.

“Aldaris” ir Dānijas alus ražotāja “Carlsberg” grupas uzņēmums. “Carlsberg” kontrolē uzņēmumu “Baltic Beverages Holding”.
vairāk par “Aldari” lasiet šeit

LA.lv