Mobilā versija
+19.3°C
Liene, Liena, Helēna, Elena, Ellena
Ceturtdiena, 17. augusts, 2017
13. marts, 2014
Drukāt

Allažnieci Lūciju Brazauskaiti sumina 100 gadu jubilejā (1)

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Siguldas novada domes vadība ceturtdien sveikusi allažnieci Lūciju Brazauskaiti 100 gadu jubilejā, informē pašvaldībā.

Lūcija Brazauskaite dzimusi Lietuvā un pirmos 16 gadus tur arī nodzīvojusi, līdz pārvākusies ar ģimeni dzīvot uz Latviju, Bauskas pusē. Lielāko dzīves daļu nodzīvojusi Jelgavas pusē, Aučos, Jāņa Čakstes pils kalpu mājā. Pirms 11 gadiem Lūcijas kundze devusies dzīvot uz Siguldas novadu, Allažu pagasta Egļupi, pie savas māsasmeitas Birutas Kurciņas.

Novadā atzīmē, ka Brazauskaites ģimene var būt lepna ar pieaugošo ilgdzīvotāju pulku – Lūcijas kundzes vectēvs nodzīvoja 104 gadu mūžu, bet viņas māsa Elza šajā gadā svinēs 97 gadu jubileju.

Ikdienā simtgadniece rosās pa dārzu, veic piemājas darbus. Viņai patīk ravēt un rūpēties par suni Dingo, ko ik rītu baro un reizēm lutina ar kārumiem. “Par veselību nesūdzos, dzeru zivju eļļu un visiem vēlu miera laikus un labu veselību,” moži saka Lūcija Brazauskaite, kura jaunībā strādāja lauksaimniecībā un ļoti mīlēja lasīt ogas.

Siguldas novada domes priekšsēdētājs Uģis Mitrevics simtgadniecei uzdāvinājis Latvijas Bankas sudraba monētu “Sigulda”, kā arī ziedus un kliņģeri.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Man neviltots prieks par rosīgu un dzīvespriecīgu simtgadnieci!Lai veselība neniķojas un darba prieks un varēšana neizzustu!

"Oligarhu sarunas": KNAB deputātiem neļauj kopēt lietas. Prokurori atbild - paši vainīgi! (8)"Oligarhu lietas" parlamentārā izmeklēšanas komisija turpina skaidrot, vai krimināllietas izbeigšana bijusi pamatota. Vakardienas sēdē uzzinājām, ka deputāti nonākuši grūtībās, jo KNAB neļauj kopēt un nest līdzi divus svarīgus lēmumus, kas pievienoti krimināllietā.
Valsts apmaksāto studiju vietu sadale tradīciju varā (1)Darba tirgus prognozes valsts apmaksāto studiju vietu sadali ietekmē tikai daļēji
Draugiem Facebook Twitter Google+