Mobilā versija
-2.3°C
Evelīna, Mētra, Aurēlija
Sestdiena, 25. februāris, 2017
21. augusts, 2015
Drukāt

Alūksnes novada pašvaldība: Filtru izplatītāji maldina, sakot, ka krāna ūdens nav kvalitatīvs

Foto-Stock.hxcngFoto-Stock.hxcng

Ilustratīvs foto

Alūksnes novada pašvaldība un pašvaldības SIA “Rūpe”, kas novada lielākajā daļā rūpējas par ūdenssaimniecību, pēdējā laikā saņēmuši vairākus zvanus no Alūksnes iedzīvotājiem, kuriem izplatītāji piedāvā iegādāties ūdens filtrus, apgalvojot, ka krāna ūdenim ir slikta kvalitāte, tādējādi maldinot iedzīvotājus, portālu “La.lv” informēja Alūksnes novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Druvis Mucenieks.

Kā informē SIA “Rūpe” valdes loceklis Artis Sviklis, pirms kāda laika uzņēmuma darbiniekiem bija izdevies sastapt šādu darboni un informēt viņu par to, ka Alūksnes novada teritorijā īstenoti vairāki Eiropas Savienības fondu projekti ūdenssaimniecībā un ūdens kvalitāte atbilst Latvijas Republikā un Eiropas Savienībā apstiprinātajiem ūdens kvalitātes normatīviem.

Pēc šādas informācijas saņemšanas filtru tirgotājs savas darbības Alūksnes novada teritorijā pārtraucis. Taču pēdējo nedēļu laikā atkal saņemtas vairākas sūdzības, ka šīs firmas pārstāvji intensīvi zvana iedzīvotājiem, lai pieteiktu vizītes mājās un reklamētu savus filtrus. Uz SIA “Rūpe” un Alūksnes novada pašvaldību zvana satraukušies cilvēki, lai vēlreiz pārliecinātos, vai ūdeni, kas tek no krāna Alūksnes novadā, dzert ir droši.

SIA ”Rūpe” regulāri veic ūdens kvalitātes pārbaudes sertificētās laboratorijās un Alūksnes novada iedzīvotāji var būt droši par dzeramā ūdens kvalitāti, – uzsver SIA “Rūpe” valdes loceklis Artis Sviklis.

Ūdens satur dažādus ķīmiskos elementus, ar kuriem var manipulēt, izmantojot ķīmiskas vai fizikas metodes, ko savās prezentācijās izmanto filtru piedāvātāji. Vēlamies informēt, ka līdzīgi tirgoņi uzdarbojas arī citās pilsētās, par ko rakstījuši arī lielākie Latvijas laikraksti un ziņu portāli.

Jebkurš Alūksnes novada iedzīvotājs, kurš vēlas pārliecināties par dzeramā ūdens kvalitāti, ko lieto ikdienā, var to izdarīt, zvanot vai personīgi ierodoties SIA “Rūpe”, Brūža ielā 6, Alūksnē.

“Gadījumos, ja esat apjukuši un nezināt, ko darīt un vai ticēt filtru izplatītājiem, droši zvaniet SIA “Rūpe” ūdenssaimniecības speciālistiem pa tālruni 64381089,” aicina pašvaldības pārstāvis.

Pievienot komentāru

Slimība pārvarēta, atveseļojamies. ES vērtē Latvijas ekonomiku (4)Latvija pēdējos gados pieredzējusi vāju ekonomikas izaugsmi, ekonomiskās nenoteiktības un ES fondu krituma dēļ, bet īstermiņa prognozes ir pozitīvākas, teikts Eiropas Komisijas vērtējumā par finansiālo, ekonomisko un sociālo situāciju dalībvalstīs.
Putnu gripas dēļ Vītiņu pagastā saimnieki bažījas par cāļiem (1)Visām vistām un zosīm jāiztur trīs mēnešu ieslodzījums
Cenas noteic turīgākie: Zemgalē un Latgalē zeme dārgāka (1)Lauksaimniecībā izmantojamai zemei cenas noteic turīgākie zemnieki
Pasaulē
Pieaug saražotā siera un biezpiena apjoms; mocarellai - uzvaras gājiensSaskaņā ar provizoriskajām aplēsēm, pērn Latvijā saražotas 41 500 tonnas siera un biezpiena, kas ir 7,5% pieaugums salīdzinājumā ar 38 600 tonnām
Draugiem Facebook Twitter Google+