Pasaulē

Amerikānis aplaupa banku, jo negrib dzīvot ar sievu 16

Foto – LETA

Kāds ASV Kanzasas štatā iedzīvotājs aplaupījis banku, lai nokļūtu cietumā, jo sastrīdējies ar sievu un nav gribējis dzīvot ar viņu kopā.

70 gadus vecais Lorenss Ripls šonedēļ tiesā atzina savu vainu septembrī notikušajā bankas aplaupīšanā. Viņš iegājis “Bank of Labor” filiālē Kanzassitijā un pasniedzis bankas darbiniekam zīmīti, kurā bijis rakstīts: “Man ir ierocis, dod man naudu.”

Ripls paņēmis naudu un apsēdies uz krēsla. Kad pie viņa pienācis apsargs, viņš tam teicis: “Es esmu tas, kuru tu meklē.”

Apsargs izsaucis policiju, kas Riplu aizturējusi. Viņš pastāstījis, ka strīdējies ar sievu un tas viņam apnicis, tāpēc viņš nolēmis aplaupīt banku, lai nokļūtu cietumā un viņam nebūtu jābūt kopā ar laulāto draudzeni. Zīmīti, kuru viņš vēlāk iedevis bankas darbiniekam, Ripls uzrakstījis mājās sievas klātbūtnē, viņai paziņojot, ka labāk grib būt cietumā nekā mājās.

Strīds sācies, kad sieva Riplam atgādinājusi, ka nepieciešams salabot veļas žāvējamo mašīnu.
Pēc aizturēšanas tiesa Riplu nepaturēja apcietinājumā, tāpēc viņam bija jādodas mājās pie sievas, ar kuru kopā viņš bija ieradies uz tiesas sēdi, kurā atzina savu vainu.

Sprieduma pasludināšana notiks vēlāk. Riplam var piespriest cietumsodu līdz 20 gadiem.

LA.lv