Mobilā versija
+4.1°C
Sabīne, Sarma, Klaudijs
Pirmdiena, 5. decembris, 2016
2. jūnijs, 2012
Drukāt

“Amserv” grupas autocentros notiek 24 stundu pārdošanas akcija

atslegas

Šodien, 2.jūnijā, “Amserv” grupas “Opel”, “Chevrolet” un “Peugeot” autocentros notiek kārtējā 24 stundu pārdošanas akcija, informēja SIA “Hansa auto” mārketinga vadītāja Marika Celma.

Turpinot veiksmīgi sākto tradīciju, četros “Amserv” grupas autocentros – Rīgā, Krasta ielā 66, Rīgā, Brīvības gatvē 246, Liepājā, Brīvības ielā 146 b, un Ventspilī, Zvaigžņu ielā 15, – notiek ikgadējā 24 stundu pārdošanas akcija, kuras laikā jaunas automašīnas tiek piedāvātas par rūpnīcas cenām, mazlietotas dažādu marku automašīnas var iegādāties par pašizmaksu, bet autoservisa pakalpojumi un oriģinālās rezerves daļas ir pieejamas par 24% lētāk, informēja Celma.

“Rūpnīcas cena tiek piemērota vairāk nekā 600 jaunām pasažieru un komercautomašīnām, bet ietaupījums par atsevišķu jaunu automašīnu iegādi sasniegs pat vairāk nekā 6000 latu,” skaidroja Celma.

Sadarbībā ar “DNB līzingu” akcijas laikā tiek piemērota īpaša līzinga procentu likme. Testa braucieniem tiek piedāvāti jaunākie “Opel”, “Chevrolet” un “Peugeot” modeļi, piemēram, “Peugeot 208” ir pieejams Rīgā, Krasta ielā 66, “Chevrolet Malibu” un “Opel Zafira Tourer” – Rīgā, Brīvības gatvē 246, “Peugeot 508” – Ventspilī, Zvaigžņu ielā 15.

“Opel” autocentrā “Amserv Krasta”, kas atrodas Rīgā, Krasta ielā 66, blakus vācu autobūves sasniegumiem apmeklētāji var piedalīties fotosesijā “Opel” kabrioletā, novērtēt vecākās vācu alus darītavas “Hefeweissbier” alu un iegādāties automašīnas neformālā gaisotnē. Turpat blakus – “Peugeot” salonā – interesenti var novērtēt un iegādāties kabrioletu “Peugeot 308CC”, sportisko “RCZ” vai kādu no “Peugeot” velosipēdiem.

“Sekojot tradīcijām, autocentru darba laiks tiks pagarināts līdz pusnaktij, lai sev vēlamo preci vai pakalpojumu iegādāties varētu arī darbā ļoti aizņemti cilvēki,” piebilda Celma.

Pievienot komentāru

Ar motorizētu čemodānu var sasniegt ātrumu 13 km/hJa kādreiz lidostā radusies nepieciešamība dažu minūšu laikā nokļūt no viena termināļa uz otru, lai paspētu uz savu reisu, lielisks sabiedrotais būs motorizētais čemodāns "Modobag".
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (1)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Uzmanību, šoferīši! Rīt darbu uzsāks vēl 20 stacionārie fotoradari; arī Grobiņā, Līgatnē, Rubenē (2)Pamatojoties uz Ministru kabineta 8.novembra konceptuālo ziņojumu par stacionāro fotoradaru ieviešanas gaitu, otrdien, 6.decembrī uz Latvija autoceļiem sāks darboties otrajā kārtā paredzētie 20 stacionārie fotoradari.
Draugiem Facebook Twitter Google+