×
Mobilā versija
+11°C
Marģers, Anastasija
Sestdiena, 21. aprīlis, 2018
28. augusts, 2013
Drukāt

ANO vēstnieks apstiprina ķīmisko ieroču pielietošanu Sīrijā

SPECIAL REPRESENTATIVE

epa03840088 The UN Joint Special Representative for Syria, Lakhdar Brahimi, briefs the press on developments related to Syria, during a press conference at the European headquarters of the United Nations in Geneva, Switzerland, Wednesday, August 28, 2013. EPA/MARTIAL TREZZINI

28.08.2013 LETA

LETA/AFP

ANO un Arābu līgas īpašais vēstnieks Sīrijā Lahdars Brahimi trešdien paziņojis, ka 21.augustā Damaskas pievārtē notikušajā uzbrukumā neapšaubāmi pielietota ķīmiska viela, kas nogalinājusi simtiem cilvēku.

Preses konferencē Ženēvā Brahimi atzina, ka, “domājams, pielietota kāda viela, kas nogalinājusi daudzus cilvēkus. Simtiem. Noteikti vairāk nekā simts. Daži ļaudis saka, ka 300, daži ļaudis saka – 600, iespējams, tūkstotis, iespējams, vairāk nekā tūkstotis”.

Vienlaikus viņš uzsvēra, ka starptautisko militāro operāciju Sīrijā iespējams uzsākt vienīgi ar ANO Drošības padomes pilnvarojumu.

“Domāju, ka starptautiskās tiesības šajā jautājumā ir nepārprotamas. Starptautiskās tiesības nosaka, ka militārā operācija uzsākama pēc Drošības padomes lēmuma,” žurnālistiem sacīja ANO vēstnieks.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+