×
Mobilā versija
Brīdinājums +11.4°C
Milija, Maiga
Pirmdiena, 25. jūnijs, 2018
3. februāris, 2013
Drukāt

Apgrūtināti braukšanas apstākļi gandrīz visā Latvijā

Foto-LETAFoto-LETA

Gaisa temperatūrai saglabājoties nedaudz zem 0 grādiem, šorīt uz valsts galvenajiem un reģionālās nozīmes ceļiem daudzviet veidojas apledojums, līdz ar to lielākajā daļā Latvijas ir apgrūtināti braukšanas apstākļi, liecina VAS “Latvijas Valsts ceļi” sniegtā informācija.

Apmierinoši braukšanas apstākļi šorīt ir vien uz šosejas Rīga-Ventspils posmā no Kūdras līdz Ventspilij, uz šosejas Rīga-Daugavpils posmā no Rīgas līdz Lielvārdei, kā arī uz Tallinas šosejas posmā no Bīriņu pagrieziena līdz Ainažiem.

Braukšanas apstākļi uz reģionālās nozīmes ceļiem ir apmierinoši vien Preiļu, kā arī Saldus, Talsu, Ventspils un Kuldīgas apkārtnē.

Pa vietējiem ceļiem apgrūtināti braukšanas apstākļi ir joprojām visā Latvijā, izņemot Liepājas apkārtnē. Kā norāda „Latvijas Valsts ceļi” pārvietojoties pa lauku ceļiem, autovadītājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, jo ziemā tie tiek uzturēti kā sniegoti, taču atkušņa un lietus iespaidā veidojas atkala. Lai uzlabotu auto riepu un ceļa saķeri, piebrauktā sniegā vai ledū izveido rievas. Pretapledojuma apstrāde tiem tiek veikta tikai paaugstināta riska vietās – krustojumos, kāpumos un pagriezienos.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+