×
Mobilā versija
Brīdinājums +25.7°C
Meldra, Meldris, Melisa
Sestdiena, 21. jūlijs, 2018
15. maijs, 2017
Drukāt

Apnika, ka ķēza automašīnas: vīrietis Liepājā no jumta šauj kaijas (5)

Foto - Anda KrauzeFoto - Anda Krauze

Aizvadītajās brīvdienās kāds vīrietis Liepājā uz mājas jumta ar pneimatisko ieroci šāvis pa kaijām, aģentūru LETA informēja Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes pārstāve Madara Šeršņova.

13.maijā ap plkst.20.30 policijā saņemta informācija par to, ka Rojas ielā uz mājas jumta kāds vīrietis ar pneimatisko ieroci šaujot pa kaijām. Vīrietis paskaidrojumā policijai klāstījis, ka gan viņam, gan arī apkārtējiem esot apnicis, ka kaijas atstāj izkārnījumus uz vairākām automašīnām. Šī iemesla dēļ viņš nolēmis izšaut gaisā ar pneimatisko ieroci, lai kaijas aizbaidītu.

Policisti no vīrieša ir paņēmuši pneimatisko ieroci un lems par lietas materiāla tālāku virzību.

Policija aicina iedzīvotājus informēt par gadījumiem, kad kāds pilsētā šauj ar ieročiem. Lai gan mazas enerģijas pneimatiskos ieročus ir tiesības iegādāties personām, kas sasniegušas 18 gadu vecumu, saskaņā ar Ieroču un speciālo līdzekļu aprites likumu tos atļauts izmantot treniņos un sporta sacensībās un norobežotās vietās, kurās ierīkoti šāviņu uztvērēji, mērķi un šaušanas līnijas. Izmantojot ieročus, ir jāievēro drošības prasības lai novērstu kaitējumu cilvēkiem, dzīvniekiem, mantai videi, kā arī neapdraudētu sabiedrisko drošību un neradītu sabiedriskās kārtības traucējumus, skaidroja policijas pārstāve.

Pievienot komentāru

Komentāri (5)

  1. Šāvējs NAV DEBĪLIĶIS! ES ARĪ VIŅAS ŠAUTU, JA MAN BŪTU IEROCIS! ŠAUŠANA ir TIKAI gala rezult6āts pašvaldību bezdarbībai šinī jautājumā! KATRAM IR JĀDZĪVO TUR, KUR VIŅAM BŪTU JĀDZĪVO -GAN CILVĒKAM, GAN PUTNAM! IT ĪPAŠI TĀDAM PUTNAM, KURŠ VAR BĻAUSTĪTIES CAURU NAKTI, NEĻAUJOT GULĒT CILVĒKIEM!? LAI GUDRINIEKI UN ŠO PUTNU AIZSTĀVJI PASAKA, CIK ILGI VIŅI VARĒTU NEGULĒT VASARĀS, KAD KARSTUMA DĒĻ JĀTUR VAĻĀ LOGI? CIK ILGI VIŅI BŪTU AR MIERU PIE VIENA ARĪ SMAKT PIEKARSUŠAJĀ DZĪVOKLĪ????????????? VAI TAD VASARA NAV DOMĀTA ATPŪTAI NO BĻAUSTĪGAJ9EM RADĪJUMIEM??? VAI TAD AUTOMAŠĪNAS UN SOLIŅUS ŠIE DIRSĒJI NEAPĶĒZA??? BIEŽI PAT AUTO KRĀSA TIEK NOĒDINĀTA! KUR IR VIŅU CEĻŠ UZ JŪRU PĒC PĀRTIKAS, TUR VISS NOĶĒZĪTS UZ NEBĒDU! IR GADĪJUMI, KAD JĀATGRIEŽAS ATPAKAĻ, LAI NOMAINĪTU VIRSDRĒBES!??? Jautājums NAV VIENNOZĪMĪGS! TAS SAISTĪTS AR CILVĒKU VESELĪBU PIRMKĀRT! PATI ESMU ŠO PRETĪGO PUTNU UPURIS KOPŠ 1998.GADA, KAR SĀKĀS VIŅU INVĀZIJA. Pašvaldībām jārisina šis jautājums VISĀ NOPIETNĪBĀ, NOLASOT VIŅU OLAS 3 MĒNEŠUS PĒC KĀRTAS. JA IZŠĶIĻAS BĒRNI, NU TAD VISPĀR CILVĒKIEM IR VĀKS! TAD LABĀK LAI AUTO PIESMIRDINA GAISU, NEVIS CAURU DIENNAKTI KLAIGĀ ŠIE SEKSIĶI – PUTNI!

  2. Pareizi,tie ir mēslu putnizēd mazo putnu ligzdas,terorizē māju iedzīvotājus ,kur tie apmetušies.No savas pieredzes tie jāšauj kamēr nav par vēlu-aizvāksies kur tiem netraucē.Nedod Dievs ja vēl saperē bētnus!

  3. taisnība vien būs Jurkāna kungam, ka Dievs ir Latviju pametis – kungiem putna kaka traucē

  4. Ne valsts,ne pašvaldība neko nedara,lai apkarotu kaijas pilsētā.

  5. Šāvējs debīliķis. Man arī riebj, ka katru rītu un vakaru tās saucamās automašīnas piesmirdina gaisu no izpūtējiem, ko tad , arī šaut uz auto žoperiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+