Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

“Apple” prezentē jauno viedtālruni “iPhone XS”0

Foto AP/Scanpix/LETA

ASV informācijas tehnoloģiju gigants “Apple” trešdien prezentēja viedtālruņu “iPhone” dārgāko modeļu jaunākās versijas, kā arī jaunu viedpulksteni, kas lietotājiem ļauj pašiem uzņemt elektrokardiogrammas.

Uzņēmums iepazīstināja ar viedtālruņu jaunākajiem modeļiem “iPhone XS” un “iPhone XS Max”, kas ir pirms gada klajā laisto “Apple” viedtālruņu flagmaņu atjaunotās versijas. Izlaižot jaunākās ierīces, “Apple” apņēmies noturēt savas pozīcijas “premium” klases segmentā.

“Mēs pacelsim “iPhone X” nākamajā līmenī,” mediju pasākumā uzņēmuma galvenajā mītnē Kūpertīno, Kalifornijā, sacīja “Apple” vadītājs Tims Kuks.

Jaunajiem telefoniem ir 5,8 un 6,5 collu ekrāni.

Tā kā jaunās ierīces prezentētas septembrī, “Apple” varēs savus jaunākos izstrādājumus piedāvāt tirgum vēl pirms svarīgās svētku iepirkšanās sezonas sākuma.

“Apple” arī laidis klajā ceturtās paaudzes viedpulksteni “Apple Watch”. Tā dizainā veiktas būtiskas izmaiņas, turklāt pārmaiņas skārušas arī pulksteņa funkcijas centienos uzlabot pulksteņa kā medicīnas un veselības ierīces sniegumu.

Pulksteņa cena būs 399 dolāri, un veikalos ASV tas būs pieejams no 21.septembra.

“”Apple Watch” kļuvis par gudru jūsu veselības sargu,” sacīja “Apple” pārstāvis Džefs Viljamss.

Viņš īpaši uzsvēra vienu nozīmīgu inovāciju – iespēju ar pulksteni uzņemt elektrokardiogrammu.

“Šis ir pirmais EKG produkts, kas brīvi tiek piedāvāts tieši pircējiem,” viņš sacīja. “Tagad jūs varat uzņemt EKG jebkurā laikā, jebkur un tieši no plaukstas pamata.”

LA.lv