Mobilā versija
+10.0°C
Gusts, Gustavs, Tālrīts
Pirmdiena, 27. marts, 2017
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Appludināju kaimiņus: vidējā zaudējumu atlīdzība ap 700 eiro

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Vidējā atlīdzība par kaimiņa dzīvokļa appludināšanu sasniedz 700 eiro, liecina apdrošināšanas sabiedrības “BALTA” dati. Lielākais zaudējumu apmērs, ko izmaksājusi kompānija, bijis 21 000 eiro apmērā.

Trešdaļa gadījumu (28%), kas saistīti ar kaimiņa dzīvokļa appludināšanu, notikuši vasaras mēnešos, kad tiek lemts par remonta uzsākšanu vai došanos ilgākā prombūtnē. Lielākie zaudējumu apmēri veidojas tieši tajos gadījumos, kad dzīvokļa īpašnieks ir izbraucis ārpus savas dzīves vietas uz vairākām dienām un namu apsaimniekotājam nav iespējas iekļūt objektā, lai apturētu ūdens noplūdi, tāpēc šādos gadījumos nākas noslēgt ūdens padeves sistēmu visai kāpņu telpai un gaidīt, kad viss ūdens no sistēmām būs iztecējis.

BALTA pieredze liecina, ka kaimiņa īpašuma appludināšanas iemesli var būt ļoti atšķirīgi un saistīti gan ar neuzmanību, gan no savas puses neietekmējamiem apstākļiem. Iespējams izšķirt trīs galvenos cēloņus – remontdarbi, kuru laikā tiek nodarīti zaudējumi arī kaimiņa īpašumam, plīsušas ūdens caurules, kā arī neuzmanīga īpašnieka rīcība, piemēram, aizmirstot aizgriezt ūdens krānu.

“BALTA” ietilpst “PZU GRUPĀ”, kas darbojas Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū.

Pievienot komentāru

Cerības par noietu Ķīnā gaist: Latviešiem neizdodas iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus (18)Vecajai Eiropai neizdevās iemācīt ķīniešiem ēst piena produktus, tas nepadodas arī latviešiem
"Sadales tīkls" iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju; uzstādīs visā Latvijā (9)AS ”Sadales tīkls” iegādāsies 200 000 viedo skaitītāju, aģentūrai LETA teica uzņēmuma pārstāve Tatjana Smirnova.
Pasaulē
Draugiem Facebook Twitter Google+