×
Mobilā versija
Brīdinājums +22.4°C
Marija, Marika, Marina
Svētdiena, 22. jūlijs, 2018
12. jūlijs, 2016
Drukāt

Appludināju kaimiņus: vidējā zaudējumu atlīdzība ap 700 eiro

Foto: shutterstock.comFoto: shutterstock.com

Vidējā atlīdzība par kaimiņa dzīvokļa appludināšanu sasniedz 700 eiro, liecina apdrošināšanas sabiedrības “BALTA” dati. Lielākais zaudējumu apmērs, ko izmaksājusi kompānija, bijis 21 000 eiro apmērā.

Trešdaļa gadījumu (28%), kas saistīti ar kaimiņa dzīvokļa appludināšanu, notikuši vasaras mēnešos, kad tiek lemts par remonta uzsākšanu vai došanos ilgākā prombūtnē. Lielākie zaudējumu apmēri veidojas tieši tajos gadījumos, kad dzīvokļa īpašnieks ir izbraucis ārpus savas dzīves vietas uz vairākām dienām un namu apsaimniekotājam nav iespējas iekļūt objektā, lai apturētu ūdens noplūdi, tāpēc šādos gadījumos nākas noslēgt ūdens padeves sistēmu visai kāpņu telpai un gaidīt, kad viss ūdens no sistēmām būs iztecējis.

BALTA pieredze liecina, ka kaimiņa īpašuma appludināšanas iemesli var būt ļoti atšķirīgi un saistīti gan ar neuzmanību, gan no savas puses neietekmējamiem apstākļiem. Iespējams izšķirt trīs galvenos cēloņus – remontdarbi, kuru laikā tiek nodarīti zaudējumi arī kaimiņa īpašumam, plīsušas ūdens caurules, kā arī neuzmanīga īpašnieka rīcība, piemēram, aizmirstot aizgriezt ūdens krānu.

“BALTA” ietilpst “PZU GRUPĀ”, kas darbojas Centrālās un Austrumeiropas apdrošināšanas tirgū.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+