Mobilā versija
Brīdinājums +2.3°C
Agnese, Agnija, Agne
Sestdiena, 21. janvāris, 2017
10. augusts, 2015
Drukāt

Igaunijā apsver aizliegt parandžu nēsāšanu (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Igaunijas sociālās aizsardzības ministrs Marguss Cahkna valdības sanāksmē ierosinājis aizliegt Igaunijā valkāt musulmaņu galvassegas un citus apģērbus, kas aizsedz seju sabiedriskās vietās.

Tā mērķis būtu laikus novērst problēmas, kas sākušās citās Eiropas valstīs. Valdība Tieslietu ministrijai uzdeva izanalizēt problēmas, kas saistītas ar atšķirīgu kultūru cilvēku integrāciju. Viens no atsevišķajiem priekšlikumiem bija seju aizsedzošo galvassegu aizliegums. “Noteikumi jāpieņem, pirms sākas problēmas, kādas piemeklējušas citas Eiropas valstis saistībā ar kultūru dažādību. Šo lietu regulēšana vēlāk ir ļoti kompleksa. Jautājumā par sejas aizsega valkāšanu sabiedriskās vietās – mūsu sabiedrībā ir pieņemts, ka cilvēkus jāvar identificēt,” sacīja Cahkna. Apģērbu valkāšanu, kas aizsedz seju sabiedriskās vietās, jāregulē ar labojumiem tiesībsargājošo iestāžu likumos. Ministrs atzina, ka patlaban saistībā ar šo lietu un Igaunijā dzīvojošiem musulmaņiem nav problēmu, jo nav redzēts, ka kāds valkātu sejas aizsegu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. LATVIJA KĀ VIENMĒR GUĻ VIENĀ MIERĀ!!!

  2. PILNĪGI PAREIZI!!! MALAČI, KA RŪPĒJAS PAR SAVU VALSTI!!!

  3. Ari Latvija ts jadara un steidzigi!!!!

  4. Burkas drīkstēs valkāt? Un čalmas? Un balaklavas? Un kā ar respiratoriem un gāzmaskām?

Autobusa avārijā Itālijā 16 bojāgājušieAutobusam no Ungārijas, kurā atradās vidusskolēni, avarējot Itālijas ziemeļos netālu no Veronas, gājuši bojā 16 cilvēki un vēl 39 ir ievainoti, sestdien paziņoja Itālijas glābšanas dienesta pārstāvji.
Interneta hits Igaunijā: "Esmu krievs, bet mīlu Igauniju" (6)Igaunijas interneta lietotāju vidū lielu interesi dažu dienu laikā izpelnījusies Narvas repera Jevgeņija Ļapina igauniski un krieviski dziedātā dziesma “Olen venelane” (“Esmu
Draugiem Facebook Twitter Google+