Mobilā versija
+3.1°C
Aldonis, Agija
Trešdiena, 29. marts, 2017
10. augusts, 2015
Drukāt

Igaunijā apsver aizliegt parandžu nēsāšanu (4)

Foto - LETAFoto - LETA

Igaunijas sociālās aizsardzības ministrs Marguss Cahkna valdības sanāksmē ierosinājis aizliegt Igaunijā valkāt musulmaņu galvassegas un citus apģērbus, kas aizsedz seju sabiedriskās vietās.

Tā mērķis būtu laikus novērst problēmas, kas sākušās citās Eiropas valstīs. Valdība Tieslietu ministrijai uzdeva izanalizēt problēmas, kas saistītas ar atšķirīgu kultūru cilvēku integrāciju. Viens no atsevišķajiem priekšlikumiem bija seju aizsedzošo galvassegu aizliegums. “Noteikumi jāpieņem, pirms sākas problēmas, kādas piemeklējušas citas Eiropas valstis saistībā ar kultūru dažādību. Šo lietu regulēšana vēlāk ir ļoti kompleksa. Jautājumā par sejas aizsega valkāšanu sabiedriskās vietās – mūsu sabiedrībā ir pieņemts, ka cilvēkus jāvar identificēt,” sacīja Cahkna. Apģērbu valkāšanu, kas aizsedz seju sabiedriskās vietās, jāregulē ar labojumiem tiesībsargājošo iestāžu likumos. Ministrs atzina, ka patlaban saistībā ar šo lietu un Igaunijā dzīvojošiem musulmaņiem nav problēmu, jo nav redzēts, ka kāds valkātu sejas aizsegu.

Pievienot komentāru

Komentāri (4)

  1. LATVIJA KĀ VIENMĒR GUĻ VIENĀ MIERĀ!!!

  2. PILNĪGI PAREIZI!!! MALAČI, KA RŪPĒJAS PAR SAVU VALSTI!!!

  3. Ari Latvija ts jadara un steidzigi!!!!

  4. Burkas drīkstēs valkāt? Un čalmas? Un balaklavas? Un kā ar respiratoriem un gāzmaskām?

Lielbritānija oficiāli sāks izstāšanos no ESLielbritānija trešdien spers bezprecedenta soli nezināmajā, sākot divus gadus ilgu izstāšanās procesu no Eiropas Savienības (ES). Lielbritānijas premjerministres Terēzes Mejas oficiāla vēstule
Lietuvas prokuratūra atklāj baisā nozieguma detaļas Lietuvas prokuratūra paziņojusi, ka bažas rada aizdomās par četru ģimenes locekļu nogalināšanu aizturētā 26 gadus vecā Egidija Anupraiša psihiskais stāvoklis.
Draugiem Facebook Twitter Google+