Mobilā versija
+5.5°C
Sarmīte, Tabita
Piektdiena, 9. decembris, 2016
12. oktobris, 2015
Drukāt

Aptauja: 93% iedzīvotāju uzskata, ka no visām Satiksmes ministrijas jomām prioritāte ir autoceļu uzturēšana un uzlabošana

Foto - LETAFoto - LETA

Saskaņā ar socioloģisko pētījumu centra SKDS augustā veikto sabiedriskās domas aptauju, 93% iedzīvotāju uzskata, ka autoceļu uzturēšana un uzlabošana ir aktuālākā problēma un prioritāte no visām Satiksmes ministrijas pārziņā esošajām jomām. Tikai 1% iedzīvotāju uzskata, ka šī ir pilnīgi neaktuāla problēma, 3% uzskata, ka tā ir drīzāk neaktuāla, bet 4% iedzīvotāju bija grūti rast atbildi uz šo jautājumu.

“Aptaujas dati lieliski ilustrē to, ka autoceļu infrastruktūras sakārtošana valstī ir viena no aktuālākajām prioritātēm. Katrā reģionālajā vizītē jebkura amatpersona kā pirmo saņem jautājumu par ceļiem – kad tie tiks savesti kārtībā. Tāpēc es turpināšu pārliecināt kolēģus valdībā ieklausīties sabiedrības pieprasījumā – ceļu sakārtošanai ir jākļūst par prioritāti līdz ar valsts drošību, veselību un izglītību. Kā jau esmu teicis, bez sakārtoties ceļiem, neviena cita prioritāte nav īsti sasniedzama,” komentējot aptaujas datus, uzsver satiksmes ministrs Anrijs Matīss.

Par otro Satiksmes ministrijas prioritāti iedzīvotāji uzskata kravu tranzīta attīstību, kā trešo – ostu attīstību, nākamās prioritātes secībā nosauktās jomas ir iekšzemes dzelzceļa pasažieru pārvadājumu uzlabošana, starppilsētu autobusu pārvadājumu problēmas un lidostas “Rīga” attīstība.

Pētījumu centrs SKDS veicis aptauju šā gada augustā visos Latvijas reģionos, tiešo interviju veidā.

Pievienot komentāru

Revolūcija, kas nes attīstību un briesmasTāpat kā cunami vilni, cilvēki digitālās tehnoloģijas sākumā vilni apbrīno, neapzinoties tā spēku un ātrumu
Vietnes "nozagts.com" un "Toma joki" nonākušas arī Drošības policijas redzeslokāSavstarpēji saistītās interneta vietnes "nozagts.com" un "ukradeno.com", kā arī viena no populārākajām sociālā tīkla "Facebook" lapām latviešu valodā "Toma joki" ir Drošības policijas redzeslokā, tomēr dienesta pārstāvji nekomentē šo interneta resursu saistību ar personām, kas saņem Krievijas finansējumu un izplata Krievijas ideoloģisko propagandu.
FOTO: Divi BMW "nesadala" Marijas ielu; viens ietriecas graustā (2)Pēc divu "BMW" automašīnu sadursmes Elizabetes un Marijas ielas krustojumā šovakar, viena no tām ietriecās Marijas ielas graustā.
Draugiem Facebook Twitter Google+