Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
6. marts, 2016
Drukāt

Aptauja: iedzīvotāji pusdienām ārpus mājas tērē vidēji piecus eiro (2)

Foto-LETAFoto-LETA

Iedzīvotāji pusdienām sabiedriskās ēdināšanas iestādēs vidēji tērē piecus eiro, liecina pētījumu aģentūras SKDS veiktās aptaujas dati.

Šī gada janvārī veiktajā iedzīvotāju aptaujā fiksēts, ka Latvijā pusdienām sabiedriskajās ēdināšanas iestādēs tiek tērēti vidēji 5,02 eiro.

Salīdzinot ar pagājušo gadu, vidējie tēriņi šim mērķim samazinājās par četriem centiem.

Kopš 2006.gada vidējie tēriņi pusdienām sabiedriskās ēdināšanas iestādēs pieauguši par 1,69 eiro. Līdz pat 2008.gadam tērētā naudas summa pieauga, uzkāpjot līdz 4,65 eiro, savukārt ekonomiskās krīzes laikā vidējie tēriņi pusdienām sabiedriskās ēdināšanas iestādēs nokritās zem četriem eiro.

Sākot ar 2011.gadu, vidējais iztērētās naudas apjoms pusdienām sabiedriskās ēstuvēs nav nokrities zemāk par 4,48 eiro, savukārt pērn tas bija sasniedzis augstāko līmeni – 5,06 eiro.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Neapmeklēju sabiedriskās ēdināšanas vietas, jo neesmu pārliecināta par to atbilstību higiēnas normām, un produktu kvalitāti atbilstošu manām prasībām. Ja varētu atļauties iet piem. uz M.Rītiņa restorānu, tad šad tad aizietu.

  2. Esmu Latvijas pilsone, bet man pa visu dienu knapi sanāk 2 euro pārtikai. Vajag precīzāk, ka tā var atļauties uzņēmēji un strādājošie ar 800 eiro algu. Mēs Latvijas pilsoņi lielākā daļa to nevaram atļauties.

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (13)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+