Mobilā versija
Brīdinājums +3.4°C
Beāte, Beatrise
Otrdiena, 25. oktobris, 2016
15. maijs, 2014
Drukāt

Aptauja: iedzīvotāji visvairāk uzticas baznīcai, policijai un pašvaldībai (1)

zvans_baznicas

Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji visvairāk uzticas trim institūcijām – policijai, baznīcai un pašvaldībai, liecina pētījumu aģentūras “TNS Latvia” veiktās aptaujas rezultāti.

No aptaujātajiem vairāk nekā puse jeb 53% uzticas policijai, bet 49% vislielāko uzticību pauduši baznīcai un savai pašvaldībai. Nedaudz mazāku uzticību bauda tiesībsargs – viņam uzticas 41% respondentu, bet 39% atzinuši, ka uzticas masu medijiem, 38% – tiesām.

Valsts prezidentam uzticību pauduši 37% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju, Ministru kabinetam uzticas 22%, bet Saeimai – vien 16% iedzīvotāju.

Aptauja veikta laikā no 6.līdz 8.maijam, aptaujājot 750 Latvijas ekonomiski aktīvos iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja policija apgalvo, ka visi zog, tad zog arī PATI pOLICIJA! Kā tādai var uzticēties?

Diena pēc traģēdijas Maltas lidostā: Aculiecinieces stāstsLidostā Maltā pašlaik joprojām atrodas ap 20 latviešu, gaidot izlidošanu, kas tika atcelts vakar notikušās aviokatastrofas dēļ. Starp viņiem ir arī Maija
Saimniece "Liekrūzēs" pēc postošā ugunsgrēka: Esam lūzuma punktā (13)Kopš postošā ugunsgrēka Latvijā pazīstamajā saimniecībā “Lielkrūzes” pagājušas dažas dienas, taču saimniece Valentīna Dolmane atzīst – joprojām esam kā paralizēti. Saimniecība jau
Draugiem Facebook Twitter Google+