Mobilā versija
+21.8°C
Magda, Magone, Mērija, Magdalēna
Svētdiena, 23. jūlijs, 2017
15. maijs, 2014
Drukāt

Aptauja: iedzīvotāji visvairāk uzticas baznīcai, policijai un pašvaldībai (1)

zvans_baznicas

Latvijas ekonomiski aktīvie iedzīvotāji visvairāk uzticas trim institūcijām – policijai, baznīcai un pašvaldībai, liecina pētījumu aģentūras “TNS Latvia” veiktās aptaujas rezultāti.

No aptaujātajiem vairāk nekā puse jeb 53% uzticas policijai, bet 49% vislielāko uzticību pauduši baznīcai un savai pašvaldībai. Nedaudz mazāku uzticību bauda tiesībsargs – viņam uzticas 41% respondentu, bet 39% atzinuši, ka uzticas masu medijiem, 38% – tiesām.

Valsts prezidentam uzticību pauduši 37% ekonomiski aktīvo iedzīvotāju, Ministru kabinetam uzticas 22%, bet Saeimai – vien 16% iedzīvotāju.

Aptauja veikta laikā no 6.līdz 8.maijam, aptaujājot 750 Latvijas ekonomiski aktīvos iedzīvotājus vecumā no 18 līdz 55 gadiem.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Ja policija apgalvo, ka visi zog, tad zog arī PATI pOLICIJA! Kā tādai var uzticēties?

Saistībā ar topošo politisko spēku min vairāku zinātnieku un bijušo ministru vārdus (8)Iecerēts, ka nākamajā nedēļā sabiedrībai varētu tikt piedāvāts kādas kustības manifests, savukārt vēlāk, vasaras beigās, varētu tikt dibināta partija.
Raidījums: Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci (12)Partijas "Vienotība" Saeimas frakcijas vadītāja Solvita Āboltiņa nākotnē vēlas kļūt par vēstnieci, šovakar vēstīja Latvijas Televīzijas (LTV) raidījums "Panorāma".
Draugiem Facebook Twitter Google+