×
Mobilā versija
Brīdinājums +18.0°C
Venta, Salvis, Selva
Svētdiena, 20. maijs, 2018
26. janvāris, 2016
Drukāt

Ar Kristapa Pētersona mūziku ieskandinās festivālu “Sansusī”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Svētdien, 31. janvārī alternatīvā kamermūzikas festivāla “Sansusī” notikumu vietas epicentrā – Aknīstes novada brīvdienu mājā “Susēja” – notiks Kristapa Pētersona cikla “Trīs dziesmas ar Paula Cēlana dzeju, kuras skan vienlaicīgi” ziemas atskaņojums, LA.lv pavēstīja rīkotāji.

Sarīkojums sāksies plkst. 16, bet ierasties var jau no plkst. 12, kad festivāla organizatori cienās gan ar siltu tēju, gan zupu, stāsta festivāla rīkotāju pārstāve Ilze Tormane. Piedalīsies arī pats komponists. Ieeja bez maksas. Taku slēgs plkst.20.

Armands Siliņš: “Šogad nolēmām festivālu “ieskandināt” jau pirms paša festivāla. Pirmais vēstnesis jeb pre-party būs iespēja izbaudīt mehāniska ieraksta un dabas mijiedarbību par Pētersona taku iesauktajā vietā Susējas mežā. Pēc pagājušā gada pirmatskaņojuma, Kristapam radās ideja, ka šo vajadzētu atkārtot ziemā. Ideja ir attīstījusies līdz tam, ka šo ziemas taku dokumentēs operators Aleksandrs Grebņevs.”

Kristapa Pētersona darbā “Trīs dziesmas ar Paula Cēlana dzeju, kuras skan vienlaicīgi” sešām balsīm un deviņām preparētām klavierēm ierakstā piedalījās Ieva Parša (mecosoprāns), Armands Siliņš (baritons), Juris Žvikovs (klavieres un balss), Ralfs Šmīdbergs (balss), kā arī pats komponists, kurš spēlēja klavieres. Pagājušā gada festivālā šis hepenings, kas tika radīts īpaši “Sansusī” izpelnījās lielu klausītāju atsaucību un atzinību.

Trešais alternatīvais kamermūzikas festivāls “Sansusī” norisināsies no 12. līdz 14. augustam. Vēl līdz janvāra beigām biļešu cenas par visām trim festivāla dienām būs 21 eiro.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+