Mobilā versija
+0.3°C
Diāna, Dina, Dins
Piektdiena, 24. februāris, 2017
14. novembris, 2013
Drukāt

Ar “legālo narkotiku” rūpalu nodarbojas jau četri grupējumi

Foto: LETAFoto: LETA

alsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

Neskatoties uz to, ka policija un speciāli izveidotas iedzīvotāju patruļas aktīvi iesaistās patruļās pie “legālo narkotiku” bodītēm, ar minēto vielu pārdošanu nodarbojas jau četri grupējumi, šorīt intervijā LTV atzina Valsts policijas Galvenās kriminālpolicijas pārvaldes priekšnieks Andrejs Grišins.

Grišins stāstīja, ka cīņā pret tā dēvētajām “legālajām narkotikām” tagad palīdzēs grozījumi likumā “Par narkotisko un psihotropo vielu un zāļu likumīgās aprites kārtību”, kas paredz, ka jaunām psihoaktīvām vielām, kas vēl nav iekļautas aizliegto vielu sarakstā, var piemērot pagaidu aizliegumu uz laiku līdz 12 mēnešiem, izņemot tās no tirdzniecības.

“Tagad atliek sagaidīt, kad Slimību profilakses un kontroles centrs tās iekļaus kopējā sarakstā,” piebilda Grišins.

Viņš pastāstīja, ka uz šodienu policijas darbinieki ir izņēmuši 30 000 devu jeb 3 kilogramus, kas pēc Grišina domām ir pietiekami liels daudzums. Tāpat viņš uzsvēra lielo muitas un robežsardzes lomu šo psihotropo vielu izplatības apkarošanā, jo, stājoties spēkā minētajiem grozījumiem likumā, tagad būs pamatojums tās izņemt.

“Pārsvarā šie “legālo narkotiku” maisījumi nāk no Ķīnas un tos nosūta pakās pa pastu,” sacīja Grišins.

Grišins pastāstīja, ka ir jau izveidojušies četri grupējumi, kas nodarbojas ar “legālo narkotiku” pārdošanu un tās ir pieejamas ne tikai lielākajās Latvijas pilsētās, bet arī nopērkamas pārvietojamās bodītēs.

Pievienot komentāru

Dīvainie ieteikumi atklāj deputātu neizglītotībuDeputāti nezina ne to, ka skolās ir veselības mācība, ne arī to, kā piešķir Eiropas Savienības fondu naudu
Var beigties traģiski: Latvijā bērnu vidū strauji izplatījusies "nāves spēle" (2)Desmitiem satrauktu vecāku un norūpējušos pedagogu zvanu un e-pasta vēstuļu Latvijas Drošāka interneta centram (Drossinternets.lv) liecina, ka Latvijā strauji izplatījusies suicidālā spēle "Zilais valis".
Draugiem Facebook Twitter Google+