×
Mobilā versija
Brīdinājums +7.7°C
Vēsma, Fanija
Ceturtdiena, 19. aprīlis, 2018
17. aprīlis, 2014
Drukāt

Ar Mākslas akadēmiju iepazīstinās izstāde “Caurvējš Akadēmijā”

Publicitātes fotoPublicitātes foto

Piesakot šī gada atvērto durvju dienu programmu, Latvijas Mākslas akadēmijā 13. maijā plkst. 18.00 durvis vērs studentu darbu izstāde “Caurvējš Akadēmijā”, portālam LA.lv pavēstīja Latvijas Mākslas akadēmijas sabiedrisko attiecību speciāliste Egita Kurpniece.

Izstāde, ko varēs aplūkot no 14. līdz 24. maijam, papildinās informatīvas ekskursijas uz visām apakšnozarēm, kuru mērķis ir radīt visaptverošu iespaidu par studijām Latvijas Mākslas akadēmijā, padziļināti iepazīstinot ar katru no studiju virzieniem un neskaitāmajām ārpusstudiju iespējām.

Izstādi pavadošie pasākumi atvērti visiem interesentiem un jo īpaši tiem, kuri tuvākā vai tālākā nākotnē apsver iespēju uzsākt studijas kādā no Latvijas Mākslas akadēmijas nodaļām.

Studentu darbu ekspozīcija “Caurvējš Akadēmijā”, kas būs iemājojusi dažādās telpās teju visos Akadēmijas stāvos, iepazīstinās ar izcilāko studiju darbu izlasi, kas sniegs ieskatu topošo mākslinieku, dizaineru un mākslas zinātnieku jaunākajos darbos. Pārstāvēti būs visi studiju virzieni – glezniecība, grafika, tekstilmāksla, tēlniecība, stikla māksla, keramika, funkcionālais dizains, vides māksla, metāla dizains, modes māksla, vizuālā komunikācija, scenogrāfija, restaurācija un vizuālās mākslas un kultūras vēsture un teorija.

Gandrīz katrā izstādes norises dienā apmeklētājiem būs iespēja īpašās ekskursijās un prezentācijās padziļināti iepazīt kādu no Mākslas akadēmijas apakšnozarēm vai iestāšanās procesa aspektiem.

14. maijā gaidāma prezentācija, kurā ar Latvijas Mākslas akadēmijas sagatavošanas kursiem iepazīstinās kursu vadītāja Dagmāra Villeruša un pedagogi iepazīstinās ar iestājpārbaudījumiem zīmēšanā un gleznošanā. Pasākumu programmu turpinās ekskursijas uz visām Mākslas akadēmijas apakšnozarēm – uz katru apakšnozari viena ekskursija noteiktā laikā.

Pieteikšanās uz interesējošajām ekskursijām atvērta līdz 9. maijam, sūtot aizpildītu pieteikuma anketu uz e-pastu lma@lma.lv. Ekskursiju gaitā apakšnozaru pārstāvji iepazīstinās ar studiju programmu un iestājpārbaudījumiem, ļaus ielūkoties studiju procesā un studentu dzīvē. Neformālā gaisotnē būs iespējams uzdot visus interesējošos jautājumus.

Izstādi „Caurvējš Akadēmijā” pavadošā ekskursiju un prezentāciju programma atvērta ikvienam interesentam, taču visnoderīgākā būs tiem, kas interesējas par studijām un iestāšanos Latvijas Mākslas akadēmijā.

Savukārt, ja studijas vairs (vai vēl) nav aktuālas, bet ir vēlēšanās baudīt radošu atmosfēru mākslas studentu sabiedrībā, īstais brīdis apmeklējumam būs “Rīga 2014” notikums – “Pagalma svētki” izstādes noslēdzošajā dienā 24. maijā, kad no plkst. 12.00 līdz 18.00 Mākslas akadēmijas ēkas iekšpagalmā un tuvējā apkārtnē norisināsies meistardarbnīcas, plenērs, improvizēti priekšnesumi un koncerti, studentu darbu tirdziņš un daudzi citi aizraujoši notikumi.

Pievienot komentāru

Draugiem Facebook Twitter Google+