×
Mobilā versija
Brīdinājums +12.3°C
Ludmila, Laimdots, Laimiņš
Piektdiena, 22. jūnijs, 2018
13. augusts, 2015
Drukāt

Ziemeļkorejā ar nāvi soda vicepremjeru (1)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

Ziemeļkorejā ar nāvi sodīts vicepremjers Čhve Jongons, jo viņš paudis neapmierinātību ar diktatora Kima Čenuna (attēlā) politiku, vēsta Dienvidkorejas ziņu aģentūra “Yonhap”, atsaucoties uz anonīmiem avotiem. Vicepremjers paudis neapmierinātību ar Kima politiku mežkopības jomā, vēsta aģentūra, atsaucoties uz avotiem, kam ir “zināšanas par ziemeļiem”.

Čhvem izpildīts nāvessods nošaujot. Ja Čhves nāve tiks apstiprināta, tas šogad būs jau otrais gadījums, kad Ziemeļkorejā ar nāvi tiek sodīta augsta amatpersona. Aprīlī nāvessods tika izpildīts aizsardzības ministram Hjonam Jončholam par subordinācijas neievērošanu un aizsnaušanos armijas parādes laikā. Viņš tika nogalināts, šaujot no zenītieročiem, armijas poligonā vairāku simtu skatītāju klātbūtnē. Tik vardarbīgā veidā Ziemeļkorejā tiek ar nāvi sodītas augstākās amatpersonas, vadībai šādi padotajos cenšoties iedvest pienācīgas bailes.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. Marksisma ideoloģija pēdējos 100 gados dzemdējusi ne vienu vien diktatoru ne vienā vien komunistu
    pārvaldītā valstī. Tagad Ziemeļkorejas diktators nāves sodu izpildes nežēlībā sacenšas ar “Islama valsts”
    teroristiem. Abus vieno neiecietība un naids pret domas un uzskatu brīvību. Vieni upurus šauj ar lielgabaliem, otri griež tiem galvas – lai tikai iedzītu paniskas bailes saviem līdzcilvēkiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+