×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.4°C
Eduards, Edvards, Edvarts, Varis
Sestdiena, 26. maijs, 2018
4. jūlijs, 2014
Drukāt

Artēmijs Troickis pārcelsies uz Tallinu (1)

Ekrānšāviņš on youtube.comEkrānšāviņš on youtube.com

Artemijs Troickis

Pazīstamais krievu roka žurnālists un mūzikas kritiķis Artēmijs Troickis nolēmis pamest Krieviju un apmesties Tallinā, ziņo portāls snob.ru.

Troicka dzīvesbiedrene jau atradusi dzīvokli prestižā kaimiņvalsts galvaspilsētas rajonā, bet pats Troickis gatavojas strādāt Tallinas universitātē.

Atgriezties Krievijā kritiķis šobrīd negrasās, un, pamatojot savu dzīvesvietas izvēli, norādījis, ka Igaunijā ar ģimeni daudzkārt atpūties. “Ja es gribētu no Putina aizbēgt kaut kur tālu, izvēlētos ASV, nevis Igauniju, kura teorētiski tomēr ir apdraudēta,” Troickis sacīja.

Kā aizbraukšanas iemeslu Troickis minēja “histērisko militārisma un agresijas gaisotni”. Pēc viņa teiktā, Krievijā kļuvis psiholoģiski grūti dzīvot, ja viedoklis nesakrīt ar valdības nostāju.

Troickis aizrādīja uz kara propagandu televīzijā, varas centienus panākt, lai pilsoņi nepaustu savu viedokli, kā arī sajūtu, ka pasaule virzās uz bezdibeni. Mūzikas kritiķis uzskata – šādos apstākļos ir vai nu jāpielāgojas, vai jāpamet valsts, tomēr daudzi Krievijas intelektuāļi patlaban esot aizgājuši iekšējā emigrācijā.

Troickis, neraugoties uz savu lēmumu pamest Krieviju, tomēr portālam lūdza viņu nedēvēt par politisko bēgli.

Pievienot komentāru

Komentāri (1)

  1. visu laiku gaidīju kādu reakciju un brīnījos, par klusumu no Artēmija puses;
    tagad skaidrs – vnk meklējuši dzīvokli

Draugiem Facebook Twitter Google+