Horoskopi un mistika
Horoskopi

Baudi harmoniju un komfortu! Astroloģiskā prognoze 2. – 8.jūlijam0

Foto – LETA

Auns

Pirmdien izvērtē reāli savas iespējas, pirms plāno nākotnes mērķus. Otrdien iespējams iedibināt sirsnīgākas attiecības ar cilvēkiem, ja vien izrādīsi iejūtību un līdzjūtību. Ceturtdien, ja tev svarīgi, ko par tevi domā citi, piedomā, ko runā, ne visiem patīk pārāk liels tiešums. Svētdien – baudi harmoniju un komfortu mājas dzīvē.

Vērsis

Pirmdiena nav piemērota praktiskām nodarbēm, slikts laiks, lai vērstos pie priekšniecības. Otrdiena un trešdiena – jaukas un harmoniskas dienas. Otrdiena laba kontaktiem ar ārzemniekiem, saskarsmei ar mākslas aprindu cilvēkiem. Trešdiena laba diena ekskursijai pa ūdeni. Ceturtdien – paaugstināts sadzīvisko traumu risks.

Dvīņi

Otrdiena – laba diena sabiedriskai darbībai, lai vērstos pie sponsoriem. Ceturtdien labas iespējas gūt peļņu, parādīt savas spējas, tikai esi tolerants pret citādi domājošajiem. Piektdiena – sarežģīta sabiedriskiem kontaktiem. Sestdienas pirmā puse piemērota sportiskām aktivitātēm. Svētdien var būt jūtama miegainība, izgulies kārtīgi.

Vēzis

Nedēļa veiksmīga mīlas lietām un attiecībām ar bērniem. Neveiksmīga – naudas lietām, jo īpaši ceturtdiena. Var nākties risināt kredītsaistību vai nodokļu jautājumus. Harmoniskākā diena – otrdiena – piemērota ceļojumiem pa ūdeni un kontaktiem ar ārzemēm. Svētdiena labi piemērota romantiskām vakariņām, baudām kopā ar mīļoto.

Lauva

Neskatoties uz dažu cilvēku pretenzijām, spēsi saglabāt optimismu un iekšēju mieru. Zināsi, kā atjautīgi atbildēt “uzbrucējiem”, un tavs viedoklis nepaliks nepamanīts. Sestdienas pēcpusdiena un svētdiena – laba, lai organizētu pieņemšanas un ballītes savās mājās, piemērota arī kultūras pasākumu apmeklēšanai, mākslas baudīšanai.

Jaunava

Nedēļas vidū iespējama neapmierinātība ar paveikto, var nākties pārskatīt jau izpildītus darbus. Iespējama arī esošu veselības problēmu aktualizēšanās, kas lielā mērā saistīta ar psihosomatiku. Veiksmīgākā diena – otrdiena, ja vien nepieiesi notiekošajam pārāk racionāli un nemeklēsi visā loģiku. Svētdiena piemērota darbam dārzā.

Svari

Šonedēļ var atrasties jauni domubiedri. Būs nepieciešamība iesaistīties kaut kādu sabiedrisku jautājumu risināšanā. Izmanto tam savu radošo enerģiju. Varbūt tev ir kāds sen novārtā pamests talants, kurš gaida savu realizāciju? Pat, ja kaut kas neizdodas tik lieliski, kā būtu vēlējies, neesi pret sevi bargs. Mēģini atkal un atkal.

Skorpions

Iespējama neapmierinātība ar mājas dzīvi un vēlēšanās to uzlabot, bet tavas iespējas lielā mērā būs saistītas ar to, ko esi sasniedzis. Iespējams, jutīsies kā sasiets. Lai sakārtotu mājokļa jautājumu, vispirms tev jātiek galā ar savām biznesa lietām. Liela nozīme būs tavam sabiedriskajam tēlam, spodrini to. Labi, ja rodas iespēja kaut kur aizbraukt.

Strēlnieks

Vispārēji nedēļa gaidāma diezgan harmoniska un veiksmīga, izņemot – nedēļas vidu, kad būs viegli iesaistīties konfliktos. Visticamāk, tavs viedoklis kaut kādā jomā nesaskanēs ar citu uzskatiem, bet pārāk aktīvi uzstāt uz savu nebūs neko vērts. Labāk piedod un atlaid. Ceturtdien ievēro piesardzību uz ielas un vadot auto.

Mežāzis

Veiksmīga nedēļa partnerībai. Būsi mīlēts, populārs un novērtēts. Pat ja tev kaut kur pietrūkst naudas, savējie tevi piesegs. Nedēļas pirmā puse ne pārāk piemērota praktiskām un saimnieciskām darbībām. Ņem vērā, ka cilvēki būs sapņaini un gaisā virmos romantika. Centies iekļauties šajās noskaņās un viss būs lieliski. Praktiskākā diena – svētdiena.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Vari saskarties ar sajūtu, ka citiem neesi labs diezgan, ka viss ko dari, ir kaut kā nepareizi. Darbībās svarīgāk koncentrēties uz vispārējo labumu, un tad, ja pareizi būs tavi motīvi, ar laiku sekos arī novērtējums. Pirmdiena piemērota jau iesāktiem darbiem – darbiem ar datoru, informācijas vākšanai internetā.

Zivis

Ļoti veiksmīga un radoša nedēļa, jo īpaši, ja jums ir atvaļinājums. Nedēļas vidū jūtīgs būs gremošanas trakts. Radošākās dienas – otrdiena, trešdiena un svētdiena – tās piemērotas mākslas, mūzikas un kultūras baudīšanai, dzejas un mūzikas sacerēšanai. Dinamiskākā diena – piektdiena, šajā dienā nav ieteicams risināt attiecības.

LA.lv