Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kas tevi darīs laimīgu šonedēļ? Horoskopi 20.11.17.- 26.11.17. 16

Foto – Shutterstock

Auns

Pirmdien labs laiks, lai uzsāktu svešvalodu apguvi. Otrdien esi godīgs un patiess attiecībās ar citiem cilvēkiem. Sākot ar trešdienu, pievērs uzmanību jebkam, kas var paplašināt tavu redzesloku un papildināt tavu pieredzi. Uzmanība palēnām pārslēgsies no personiskām sadzīves problēmām uz globāla rakstura jautājumu risināšanu.

Vērsis

Nedēļas pirmajā pusē augsta un intensīva radošā aktivitāte, pastiprināsies spējas izrādīt iniciatīvu attiecību jautājumos. Noteikti nav vēlams šo laiku pavadīt vientulībā. Piektdien, sestdien – attīsti, saplāno savu profesionālās attīstības stratēģiju. Savu autoritāti izmanto saprātīgi. Svētdien neiesaisties diskusijās ar negatīvi noskaņotiem cilvēkiem.

Dvīņi

Nedēļas sākumā gaidāma intensīva jūtu dzīve, terapeitisku efektu sniegs aprunāšanās ar kādu tuvu cilvēku par savām bailēm un uztraukumiem. Pirmdien tavu noskaņojumu lielā mērā noteiks tavas personiskās un biznesa attiecības, svarīgi šajā dienā uzturēt komunikāciju ar tev svarīgiem cilvēkiem. Šonedēļ neaizmirsti rēķināties ar citu cilvēku vēlmēm un vajadzībām, lai cik neparastas arī tev tās neliktos.

Vēzis

Nedēļas pirmajā pusē attiecības ieņems ļoti nozīmīgu lomu, svarīgi nodrošināt emocionālo un intīmo tuvību ar partneri. Pirmdiena laba jauniem iesākumiem un aktīvām darbībām. Piektdien un sestdien vajadzētu paanalizēt savus dzīves apstākļus. Svētdien vairies no sevis žēlošanas un pārliekas emocionalitātes.

Lauva

Pirmdiena aktīva un enerģijām bagāta diena, kura jāizmanto pēc iespējas pilnvērtīgāk. Droši vari uzsākt jaunus darbus. Otrdien, trešdien un ceturtdien vēlams vairāk pievērsties veselīgam dzīvesveidam – izstaipieties un izkustini locekļus. Piektdien pievērs uzmanību attiecībām – piedošana būs svarīgs labu attiecību un iekšējās harmonijas priekšnoteikums.

Jaunava

Pirmdien skaļāks liksies iekšējais dialogs, nekā apkārt notiekošā kņada. Šonedēļ ieteicams vairāk pievērsties personīgo jautājumu risināšanai, ģimenes lietām, mājoklim, bērniem, pašas emocionālajai labsajūtai un globālās problēmas atstāt otrajā plānā. Labāk veiksies darbā, kurā iesaistīti radošuma elementi. Rutīnas darbam – ceturtdiena.

Svari

Pirmdien ieplāno sev kādu izbraucienu, piedzīvojumu vai vismaz aktīvi nodarbini savu prātu. Nedēļas sākumā nepavadi daudz laika vientulībā, labāk pavadi laiku kopā ar ģimenes locekļiem. Finanšu lietas spēsi uztvert objektīvi. Nedēļas nogalē pievērsies mīļotajam cilvēkam un bērniem – izmanto savu humora izjūtu, lai izklaidētu viņus.

Skorpions

Pirmdien pievērsies tiem projektiem, kas var atnest peļņu. Otrdien izdosies pierunāt cilvēkus tev piekāpties, ja darīsi to taktiski un harmoniski. Trešdiena laba diena meditācijai, savu radošo spēju izzināšanai. Ceturtdiena piemērota organizatoriskām lietām, kārtības ieviešanai. Piektdien, sestdien – esi atvērts jaunām iespējām.

Strēlnieks

Pirmdiena piemērota aktīvām darbībām, lai uzsāktu kaut ko jaunu. Nedēļas vidū vēlmes un sapņi būs orientēti uz mājokļa jautājumiem, kā arī uz tavām materiālajām iespējām savas vajadzības realizēt. Piektdien, sestdien veiksmīgas dienas mīlestībai, būsi labā intelektuālā formā, pastiprināsies intuīcija, radīsies oriģinālas un jaunas idejas.

Mežāzis

Nedēļas sākumā piemitīs spējas un harizma ietekmēt procesus tavā apkārtnē. Spēsi pārliecināt draugus un domubiedrus par savu uzskatu pareizību, ja vien darīsi to mierīgi un harmoniski, un saņemsies drosmi izteikt savu skatījumu. Nedēļas otrajā pusē tava ietekme mazināsies, kļūsi publiski mazāk redzams, pastiprināsies tendence noslēgties sevī.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šonedēļ tavs prāts būs aktīvs, būs vēlme dalīties ar savām domām un uzskatiem ar citiem cilvēkiem. Pirmdienu labi pavadīt ar draugiem un domubiedriem. Otrdien, trešdien, ceturtdien nedaudz introvertāks periods. Piektdien, sestdien ļoti personiski uztversi notiekošo sev apkārt, tendence rīkoties impulsīvi.

Zivis

Pirmdien iespējams nonākt uzmanības centrā. Citu cilvēku novērtējums liksies svarīgs. Tāpēc rīkojies pēc vislabākās sirdsapziņas. Otrdien pastiprināsies spēja objektīvi izvērtēt draugus un paziņas. Trešdien aizdomājies par to, ko patiesi vēlies sasniegt un sāc rīkoties vēlamajā virzienā. Nedēļas nogalē var rasties vērtīgas idejas, kā nopelnīt.

LA.lv