Horoskopi un mistika
Horoskopi

Nepaļaujies, ka viss atrisināsies pats no sevis! Astroloģiskā prognoze 5. – 11.martam0

Pexels.com

Auns

Pirmdienas pirmā puse piemērota kopīgam darbam ar citiem cilvēkiem. Trešdiena un ceturtdiena – saasināta reakcija, vairies no citu cilvēku kritizēšanas. Ceturtdiena piemērota, lai mācītu un mācītos. Svētdien labāk nekur tālu nebraukt.

Vērsis

Šonedēļ iespējama pastiprināta interese par tavu personu. Esi iecietīgs pret citu cilvēku trūkumiem. Intrigās labāk neiesaisties. Nedēļas nogalē iespējami ierobežojumi komunikācijā. Svētdiena piemērota nopietnu jautājumu risināšanai.

Dvīņi

Pirmdienas pirmā puse piemērota zobu ārstēšanai. Komunikācijai, ideju ģenerēšanai un zināšanu nodošanai vislabākā ir ceturtdiena. Svētdien iespējams piedzīvot atsvešinātības sajūtu ar citiem, toties palielināsies koncentrēšanās spējas.

Vēzis

Nedēļas vidū gribēsi visiem atklāti pateikt, kas sakrājies uz sirds. Sākot ar nedēļas vidu, pastiprināsies mērķtiecība un apņēmība, kļūs saprotams, ko patiesībā vēlies sasniegt. Vēlams pārdomāt savu koncepciju jautājumios, kas saitīti ar bērniem.

Lauva

Sākot ar nedēļas otro pusi, izdosies atrisināt daudzus jautājumus. Domāšanā kļūsi daudz analītiskāks, var tikt pieņemti lēmumi, pateicoties jaunam skatījumam uz notiekošo. Vēl var nākties pārskatīt mājokļa jautājumus un atdot parādus.

Jaunava

Grūtībām koncentrēties un haosam domās šonedēļ pienāks punkts. Romantikai un mākslas baudīšanai vēl atlikusi tikai pirmdiena. Sākot ar nedēļas otru pusi, domāšanā atgriezīsies prāta asums, bet mīlas attiecībās – emociju izpausmes kļūs tiešas.

Svari

Nedēļas vidū esi gatavs mainīt pieeju darbam. Vairs nevarēsi paļauties uz to, ka visas nenokārtotās lietas atrisināsies pašas no sevis. Attiecību jautājumos ies karsti, būs viegli nokļūt izskaidrošanās krustugunīs. Sagatavo loģiskus argumentus.

Skorpions

Izklaižu laiks ir beidzies. Skatījums uz dzīvi kļūs daudz reālistiskāks. Gatavojies aktīvam darbam. Sākot ar nedēļas otro pusi, viegli būs pieņemt drosmīgus lēmumus. Īpaši piemērota svaigu ideju ģenerēšanai būs ceturtdiena. Piektdien izvērtē savas spējas.

Strēlnieks

Pirmdien var būt izteikta nevēlēšanās skatīties realitātei acīs. Otrdien – ieklausies intuīcijā. Harmoniskākā diena – ceturtdiena. Nedēļas nogale nav piemērota romantikai. Mīlestībā būs svarīgi pastāvēt uz savām vērtībām, kas var radīt sarežģījumus.

Mežāzis

Otrdiena un arī svētdiena piemērota komunikācijai par nopietnām tēmām un zinātniskam darbam. Piektdien, sestdien iespējams izjust neapmierinātību ar sevi, “nededzini tiltus”, bet centies atslābināties.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Pirmdien pieņemtie lēmumi var būt nenoturīgi. Sākot ar nedēļas otro pusi, pieaugs komunikācijas apjoms un nozīmība. Sestdien, svētdien var nākties saskarties ar grūtībām kaut kur nokļūt. Ierobežojumu pārvarēšanā mācēsi atrast risinājumus.

Zivis

Otrdien vēlme pēc pārmaiņām var pamudināt pieņemt kādu lēmumu. Varbūt vērts atvadīties no tā, kas sevi jau izsmēlis. Centies paraudzīties uz notiekošo pēc iespējas optimistiskāk. Piektdien un sestdien centies neaizskart sāpīgās tēmas.

LA.lv
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Šodien var kā smieties, tā raudāt! Horoskopi 17. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Pieskaņojies dabas ritmam! Veiksmes kalendārs no 16. līdz 22. septembrim
3 dienas
LA
LA.LV
Horoskopi un mistika
Diena piemērota atpūtai, bet jāsaka nē – konfliktiem! Horoskopi 16. septembrim
4 dienas

Lasītākie raksti

Par svarīgo

SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Sociālās mājas būvniekus Bolderājā pārsteidz uzietā padomju armijas munīcijas noliktava
5 stundas
LE
LETA
Latvijā
IeM kategoriski noraida “Tele2” pārmetumus par it kā negodprātīgu rīcību iepirkuma procedūrā
6 stundas
LE
LETA
Sports
Svarcēlājs Griškovs par aizliegto vielu lietošanu saņem četru gadu diskvalifikāciju
8 stundas
SK
Skaties.lv
Latvijā
VIDEO. Naktī Purvciema iedzīvotājs sēž uz vakts un pieķer riepu dūrēju 1
4 stundas
MZ
Māris Zanders
Latvijā
Māris Zanders: Koalīcijā runāšana caur puķēm tāpat neko nedod
9 stundas