Horoskopi un mistika
Horoskopi

Kāds būs noskaņojums pirms garajām brīvdienām? Astroloģiskā prognoze 23. – 29.aprīlim0

Foto – LETA

Auns

Nedēļas pirmajā pusē vari rēķināties ar partneru atbalstu savu ambīciju realizēšanā. Būsi enerģijas un uzņēmības pilns. Trešdien, ceturtdien var pieklibot komunikācija un informācijas apmaiņa ar augstākstāvošām personām. Piektdien radošajiem Auniem var pavērties jaunas iespējas ņemt dalību kādā mākslinieciskā projektā.

Vērsis

Šonedēļ daudzi Vērši atradīsies tādā kā gaidīšanas režīmā. Būs nepieciešamība iekšēji pārorientēties. Otrdien būs aktuāli iekšējās harmonijas meklējumi, te var noderēt meditācijas. Nedēļas nogalē sajutīsies aktīvāks un vēlēsies iesaistīties sabiedriskajās aktivitātēs. Piektdien, sestdien par labu nāks pastaigas svaigā gaisā.

Dvīņi

Otrdien pastiprināsies izklaidība, var būt sarežģīti koncentrēties analītiskām darbībām. Izmanto intuīciju, jo būs vieglāk operēt ar abstraktām koncepcijām. Trešdiena, ceturtdiena prasīs nopietnību un spēju koncentrēties, šajās dienās informācijas uztveršana un nodošana notiks lēnāk. Ar svarīgām idejām varēsi dalīties piektdien.

Vēzis

Pirmdien pieaugs tieksme pēc komforta un gastronomiskajām baudām, parūpējies par savas autoritātes celšanu. Otrdien, trešdien un ceturtdien piemērots laiks, lai veiktu dažādus aprēķinus, veidotu tabulas, plānotu, vari darboties dārzā, tīrīt un uzkopt. Piektdien valdīs diplomātiskums un harmonija, būs vēlme vairāk paslinkot.

Lauva

Pirmdiena piemērota dažādām prezentācijām, vari parādīt sevi apkārtējiem. Nedēļas otrajā pusē darbā var nākties saskarties ar izaicinājumiem, kas jāpārvar. Neļaujies drūmām domām, ne viss ir tik slikti, kā izskatās. Harmoniskākā diena – piektdiena, vari nodarboties ar neliela mēroga biznesa pasākumiem vai vienkārši baudīt kultūru un mākslu.

Jaunava

Pirmdien nav vēlams pārmērīgi tērēties. Otrdien nepieņem svarīgus lēmumus, jo ļoti iespējams, ka visi fakti tev nav zināmi. Trešdien un ceturtdien, noformējot finanšu dokumentus, pievērs uzmanību detaļām. Šajās dienās izvairies no svarīgām pārrunām. Rīkojumus labāk dot tikai piektdien. Sestdien atļaujies nedaudz paslinkot.

Svari

Ar šo nedēļu sāks labāk veikties finanšu jomā. Ieguldītās pūles nesīs augļus, tāpēc neatmet saviem projektiem ar roku. Pirmdien painteresējies, kā klājas draugiem. Otrdien, trešdien un ceturtdien velti laiku plānošanai un savu lietu sakārtošanai. Harmoniskākā diena būs piektdiena, vari veidot jaunus sadarbības kontaktus.

Skorpions

Komunikācijai veiksmīgāka nedēļas pirmā puse. Trešdienu un ceturtdienu ārsta apmeklējumam labāk neizvēlēties. Nedēļas otrā puse no tevis var prasīt lielu enerģijas ieguldījumu. Vari ieviest izmaiņas, darot savu darbu, taču visu rūpīgi saplāno. Vairies no skarbuma un neiecietības savā uzvedībā un attiecībās ar cilvēkiem.

Strēlnieks

Gaidāma visai labvēlīga nedēļa. Tev pietiks gudrības un pacietības, lai pieņemtu dzīvi tādu, kāda tā ir. Esi pateicīgs par to, kas tev pieder, un tev tiks dots vairāk. Aktualizēsies veselības jautājumi. Nedēļas nogalē iespējams uzsākt jaunu, veselīgāku ēšanas režīmu vai atbrīvoties no kāda netikuma. Piektdien vai sestdien atrodi laiku draugiem.

Mežāzis

Šonedēļ būsi enerģijas un uzņēmības pilns gūt panākumus. Darbos veiksies labi. Taču trešdien un ceturtdien var šķist, ka kāds sprauž sprunguļus riteņos, bet šis iespaids ātri izgaisīs. Beidzot būsi gatavs pieņemt un veikt arī nelielas izmaiņas savā dzīvē un attieksmē. Tevi var pārņemt varaskāre. Centies nekļūt savtīgs un neaizmirsti par citiem.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Dažiem Ūdensvīriem šonedēļ gaidāma psiholoģiskā krīze, jo nāksies paskatīties uz saviem skeletiem skapī un veikt tur revīziju. Aktuālās tēmas – attiecības pašam ar sevi un arī mājokļa jautājums. Vai tu jūties mierā ar to, kur atrodies? Šis jautājums attiecas gan uz tavu statusu un pozīciju dzīvē vispār, gan arī uz tev tuvo vidi.

Zivis

Revīzijai tiks pakļauts draugu sektors, tāpat arī tava dalība kādā biedrībā vai organizācijā. Padomā, kur tu ieguldi savu enerģiju. Vai tā netiek izšķiesta velti? No nevajadzīgām un neproduktīvām darbībām vajadzētu atteikties un veltīt sevi svarīgu plānu realizācijai. Pārskati savus plānus un mērķus. Iespējams, ka izvēlēsies iet citā virzienā.

LA.lv