Horoskopi un mistika
Horoskopi

Ies kā pa sviestu! Astroloģiskā prognoze 7. – 13.maijam0

Foto – LA.lv

Auns

Pirmdien būtu jāatturas no vienprātīgas lēmuma pieņemšanas. Uzklausi visas iesaistītās puses. Nedēļas pirmajā pusē var nākties dot kādai draudzenei padomus mīlas jautājumos. Esi iejūtīgs pret citu cilvēku pārdzīvojumiem. Sestdiena, svētdiena gaidāmas ļoti aktīvas, enerģiju izmanto pēc iespējas konstruktīvāk un atturies no iesaistīšanās konfliktsituācijās.

Vērsis

Pirmdien, otrdien un trešdien nebūvē gaisa pilis. Brilles būs rozā krāsā un tavas spējas objektīvi izvērtēt notiekošo – stipri pazeminātas. Šajās dienās vajadzētu atturēties no svarīgu pirkumu izdarīšanas, kā arī maciņu glabāt drošā vietā. Uzmanies no krāpniekiem! Ļaušanās nostalģiskām atmiņām var traucēt aktuālo lietu izpildei.

Dvīņi

Pirmdien viegli pārtērēt mentālo enerģiju. Otrdien, trešdien paaugstināta izklaidība un sapņainums. Piektdien, sestdien pat nepārliecinātie Dvīņi kļūs drosmīgāki un aktīvāki. Šajās dienās rīkosies ātri un impulsīvi, viegli spēsi izdarīt lietas, kas prasa iniciatīvu un uzņēmību, tikai atturies no skarbiem izteikumiem.

Vēzis

Nedēļas pirmajā pusē viegli izšķiest naudu nevajadzīgos pirkumos. Trešdiena – laba diena attiecību stiprināšanai, velti laiku un uzmanību savai mīļotajai personai. Piektdien, sestdien ieguldi enerģiju mērķu sasniegšanā. Svētdien būsi labā fiziskajā un intelektuālajā formā, attapīgs un aktīvs attiecībās ar cilvēkiem.

Lauva

Nedēļas pirmā puse nav piemērota, lai aizdotu vai aizņemtos naudu. Trešdien nepārvērtē savu nozīmīgumu lietās, kurās neesi īsti kompetents, nekādu izdevību tas nenesīs. Sestdien uzskatu atšķirības var ienest saspīlējumu attiecībās. Svētdien saasināsies intuīcija, ja ienāk galvā vērtīgas idejas, nevajadzētu tās ignorēt.

Jaunava

Pirmdien, trešdien – apgrūtināti kontakti ar ārzemēm un citādi domājošajiem. Nedēļas pirmajā pusē nepieņem nozīmīgus biznesa lēmumus. Pat, ja liekas, ka prāts darbojas gana asi, viegli būs ļauties ilūzijām. Romantiskākā diena – ceturtdiena. Piektdien, sestdien nav vēlama drudžaina steiga. Svētdien palielināsies intelektuālās spējas.

Svari

Nedēļas sākumā drūmas domas uzdzīt var neatrisināts mājokļa jautājums vai neatrisinātas ģimenes problēmas. Jāuzmanās no neapdomīgas naudas tērēšanas vai investēšanas. Nedēļas izskaņa gaidāma daudz dinamiskāka. Ja nepieciešams, risini tos sadarbības jautājumus, kur nepieciešama ātra lēmumu pieņemšana un rīcība.

Skorpions

Pirmdien pataupi sevi – liels risks pārstrādāties. Nemēģini visiem pierādīt savu taisnību. Nedēļas vidū var nākties parīvēties ar kādu spēcīgu personību, iespējami pārpratumi mīlas jautājumos. Mīlas lietām der ceturtdiena. Piektdiena un sestdiena piemērota aktīvam darbam un neatliekamu lietu risināšanai.

Strēlnieks

Šonedēļ centīsies pierādīt sevi darbā, būsi gatavs ieguldīt lielu enerģiju, bet tāpat var rasties sajūta, ka tavas pūles nenovērtē. Neuztraucies, ieguldīto pūļu augļi nekur nepazudīs, pat ja nerodas iespēja tos baudīt uzreiz. Ja uzskatīsi, ka tavi nosacījumi netiek ievēroti, iespējami konflikti ar bērniem. Nožēlosi, ka esi devis viņiem pārāk daudz brīvības.

Mežāzis

Daudziem Mežāžiem gaidāma visai veiksmīga nedēļa. Lietas ies kā pa sviestu. Sarežģītākā joma būs komunikācija, jo īpaši pirmdien un sestdien būs grūtības ar kompromisu atrašanu. Nedēļas sākumā vilties var likt neizpildīti solījumi. Nevajadzētu veikt neapdomīgas investīcijas un vieglprātīgi apieties ar naudu.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Rūpes var sagādāt mājokļa jautājums, ja vēl neesi atbrīvojies no visa liekā un nevajadzīgā, tam laba diena būs sestdiena, kad bez žēlastības un lieka sentimenta vieglāk būs izsviest lietas. Pirmdien, sestdien un svētdien būsi pakļauts lielākai nervu spriedzei. Talkā ņem elpošanas vingrinājumus vai vismaz pastaigu svaigā gaisā.

Zivis

No pirmdienas līdz trešdienai būsi pakļauta ilūziju varai, samērā grūti būs objektīvi izvērtēt notiekošo. Grūtības koncentrēties. Iespējams apjukums mīlas sfērā un grūtības tikt skaidrībā ar savām jūtām. Galvenais jūtu uzplūdā nesarunā neko lieku. Tiltus šajās dienās nededzini. Kaislības norims un lielāka skaidrība iestāsies ceturtdien.

LA.lv