×
Mobilā versija
Brīdinājums +20.5°C
Emīlija, visu, kalendāros, neievietoto, vārdu, diena
Otrdiena, 22. maijs, 2018
24. marts, 2015
Drukāt

ASV pārstāvju palāta aicina piešķirt Ukrainai letālus aizsardzības ieročus (7)

Foto - AFP/LETAFoto - AFP/LETA

ASV pārstāvju palāta pirmdien pieņēma rezolūciju, kurā aicina prezidentu Baraku Obamu piešķirt Ukrainai letālus aizsardzības ieročus.

Rezolūciju atbalstīja 348 kongresmeņi, bet pret to balsoja 48, informēja pārstāvju palāta savā interneta vietnē. Šajā dokumentā gan republikāņu, gan demokrātu kongresmeņi aicina Obamu sniegt Ukrainai militāru palīdzību, lai tā spētu aizsargāt savu suverenitāti un teritoriālo integritāti. Rezolūcijas autori uzsver, ka neatkarīgas, demokrātiskas un plaukstošas Ukrainas pastāvēšana ir ASV nacionālajās interesēs.

Dokumentā arī teikts, ka Krievija prezidenta Vladimira Putina vadībā mēģina ar politikas, ekonomiskas un militāras agresijas palīdzību graut Ukrainas neatkarību un pārkāpj valsts teritoriālo integritāti. Kongresmeņi atzīmē, ka Krievijas agresija ietver nelikumīgu Krimas aneksiju, separātistu grupējumu izveidošanu un kontrolēšanu citos Ukrainas apgabalos, ieskaitot nāvējošu ieroču piegādes šiem grupējumiem.

Kongresmeņi atgādina, ka Krievijas atbalsts kaujiniekiem Ukrainas austrumos ir prasījis vairāk nekā 6000 cilvēku dzīvības. Šajā konfliktā arī ievainoti 15 tūkstoši cilvēku, bet bēgļu gaitās devušies vairāk nekā miljons.

Pievienot komentāru

Komentāri (7)

  1. ASV noteikti ir jāpalīdz Ukrainai ar bruņojumu, jo Krievija stipram pretiniekam nekad neuzbrūk. Tas būs garants, ka karš šinī reģionā neies plašumā un nepāraugs liela mēroga konfliktā. Šo militāro huligānismu var pārtraukt tieši šādā veidā un tas ir jādara.

  2. Ja Ukraina paklausīs ASV un uzsāks pilnvērtīgu karu,tās noteikti būs Ukrainas beigas,kā arī visas eiropas beigas.Vienīgā kuru tas var neskart ir ASV un to viņi ļoti labi apzinās,tāpēc arī provocē.

  3. Latvijai arī vajadzētu letālus aizsardzības ieročus aizsardzībai pret pasaules mēroga agresorvalsts krieviju

  4. Ukrainai vajag raķetes ar kurām sevi aizstāvēl. Ieskaitot tādas, kuras var sasniegt Maskavu (gadījumā, ja Putler ir tik stulbs ka sāk bombardēt Kijevu).

    • Tādas, kas sasniedz Maskavu viņiem ir. Viņiem vajag tādus ieročus, kas precīzi un selektīvi vālē nost tankus, bruņumašīnas, helikopterus un vel daudz ko. Tad krievu puišiem uzreiz visa varonība aizietu pastalās un tos nevarētu panākt lai gūstā paņemt (jo krievs jau nekad nepadodās!) .

  5. Vai tu domā, ka tas ir nāves spriedums Ukrainai? Drīzāk jau Krievijai, kuras sakūdītie pilsoņi iebrūk kaimiņzemē un klaigā, ka tā ir viņu zeme. Ukraina nepazudīs, jo viņas pusē ir visa pārējā pasaule, kamēr Krievija nokļūst arvien lielākā izolācijā, bet militāra avantūra tai var beigties ļoti bēdīgi.

  6. ZINOT ,KO TAS NOZIIMEE iisteniibaa ASV pashi savu intereshu deelj paraksta naaves spriedumu Ukrainai, oficiaali saak Eiropas Krievijas karu ,kuru pilniibaa apgaadaa ar saviem ierochiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+