×
Mobilā versija
Brīdinājums +24.5°C
Jautrīte, Kamila, Digna, Sāra
Trešdiena, 18. jūlijs, 2018
29. maijs, 2016
Drukāt

ASV zoodārzā nošauj retas sugas gorillu, lai glābtu mazu zēnu (2)

Foto-REUTERSFoto-REUTERS

Sinsinati zooloģiskajā dārzā ASV sestdien, 28.maijā, nācās nošaut retas sugas gorillu, lai glābtu mazu zēnu, kurš bija iekļuvis tā nožogojumā.

180 kilogramus smagais gorilla bija sagrābis četrus gadus veco zēnu uz apmēram 10 minūtēm, pirms bīstamo dzīvnieku reaģēšanas komanda gorillu nošāva, informēja zoodārza direktors Teins Meinards.

Zēns pirms tam esot izrāpojis cauri nožogojumam gorillu centrā un iekritis grāvī.

“Harambe, mūsu 17 gadus vecais gorillu tēviņš, nokāpa lejā un satvēra viņu (..), un sāka nēsāt viņu apkārt,” sacīja zoodārza direktors.

“Bērns uzbrukumu nepiedzīvoja, bet noteikti bija apdraudēts (..), tā izskatījās pēc dzīvību apdraudošas situācijas,” norādīja Meinards.

Tika nolemts pret gorillu neizmantot trankvilizatorus, jo tas varētu bērnu vēl vairāk apdraudēt, viņš piebilda.

Zēns tika nogādāts slimnīcā ar “nopietniem ievainojumiem”, informēja vietējais telekanāls “WLWT5”.

Pievienot komentāru

Komentāri (2)

  1. Citur raksta, ka gorilla ir nesusi to bērnu drošībā, bet pārpratuma dēļ citi ir domājuši, ka uzbrūk.

  2. Laikam zoodārzi, kuru galvenais uzdevums ir saglabāt un pasargāt retu sugu dzīvniekus, ir jālikvidē un dzīvnieki jāpalaiž brīvībā. Kà var pieļaut situāciju, ka bērns ielien aiz nožogojuma? Te ir vainojami bezatbildīgie vecāki un zoo darbinieki. Šajā gadījumā gorillas vainas nebija un nošaušanai nebija attaisnojuma. Tā varētu rīkoties, ja dzīvnieks būtu izbēdzis un uzbrucis. Arī cilvēkiem par visatļautību un bezatbildību būtu jāsaņem pēc nopelniem.

Draugiem Facebook Twitter Google+