×
Mobilā versija
Brīdinājums +15°C
Leontīne, Lonija, Ligija, Leokādija
Trešdiena, 23. maijs, 2018
5. marts, 2015
Drukāt

AT negroza spriedumu lietā par atteikumu izdot caurlaidi medībām pierobežas joslā

Foto-ShutterstockFoto-Shutterstock

Ilustratīvs attēls

Augstākās tiesas (AT) Administratīvo lietu departaments šodien negrozīja pieteicējam labvēlīgāku spriedumu lietā saistībā ar terminētas caurlaides neizsniegšanu medībām pierobežas joslā.

Kā aģentūru LETA informēja AT preses sekretāre Baiba Kataja, AT nolēma atstāt negrozītu
Administratīvās apgabaltiesas 2014.gada 4.aprīļa spriedumu, bet Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldes kasācijas sūdzību noraidīt.

Spriedums nav pārsūdzams.

Administratīvā apgabaltiesa ar 2014.gada 4.aprīļa spriedumu atzina robežsardzes lēmumu par prettiesisku, kā arī izbeidza tiesvedību daļā par prasījumu izdot labvēlīgu administratīvo aktu.

Pieteicējs vērsās Valsts robežsardzes Daugavpils pārvaldē ar iesniegumu par terminētas caurlaides saņemšanu medībām pierobežas joslā. Robežsardze caurlaides izsniegšanu atteica, pamatojoties uz Latvijas Republikas valsts robežas likumu un apstākli, ka robežapsardzības nodaļā ieviesta pastiprināta valsts robežas uzraudzība. Pieteicējs robežsardzes lēmumu pārsūdzēja.

No kasācijas sūdzības un pārsūdzētā lēmuma bija secināms, ka caurlaides izsniegšana pieteicējam atteikta tāpēc, ka pēc robežsardzes rīcībā esošās informācijas pieteicējs nav tāda mednieku kolektīva biedrs, kura medību līgumplatības atrodas Daugavpils novada pierobežas joslā, kā ar pieteicējs nav iesniedzis dokumentu, kas apliecina, ka viņš ir mednieks, un atbilstoši pastāvošajai kārtībai viņš nav arī pieteikts robežsardzē kā individuāls mednieks vai viesmednieks.

Savukārt divām citām personām caurlaide ir izsniegta, jo viņi ir mednieku kluba biedri.

Pievienot komentāru

Interaktīvā laika ziņu karte
Rīga +15
Alūksne +14.9
Daugavpils +13.3
Saldus +16
Liepāja +14.0
Jelgava +15
Ventspils +13.0
Limbaži +14
Madona +14
Rēzekne +15
Draugiem Facebook Twitter Google+