×
Mobilā versija
+4°C
Jurģis, Juris, Georgs
Pirmdiena, 23. aprīlis, 2018
20. decembris, 2014
Drukāt

Atbildot Ušakovam, Straujuma viņu netieši salīdzina ar Buratīno (35)

Foto-LETAFoto-LETA

Ministru prezidente Laimdota Straujuma.

Ministru prezidente Laimdota Straujuma (V) personīgi augstu vērtē jebkuru konstruktīvu un faktos balstītu kritiku, vienlaikus norādot, ka ikvienu no iedzīvotājiem, tostarp politiķus, pavada pasaku tēli.

Šādu komentāru ar preses sekretāres Aivas Rozenbergas starpniecību valdības vadītāja sniedza par Ušakova izteikumiem, ka Latvijā ir stagnācija kā PSRS laikos un valdību vadot “Brežņevs brunčos”.

“Runājot par tēliem, ikvienu no mums visu mūžu pavada pasaku tēli. Vienam tas var būt Vilks vecmāmiņas brunčos, citam – Buratīno, kam aug mazs deguntiņš, ja atceramies, kādēļ tas aug,” norāda Straujuma.

Viņa piebilst, ka, tuvojoties saulgriežiem, nāk arī laiks, “kad izvērtējam, kas vērtīgs, kas nevērtīgs, kur graudi un kur pelavas. Lai visiem laba veselība un priecīgi svētki!”.

Kā ziņots, partijas “Saskaņa” kongresa laikā tās priekšsēdētājs Ušakovs žurnālistiem sacīja, ka Latvijā ir stagnācija: “Diemžēl, šī stagnācija jau izskatās kā padomju laikos un izskatās, ka valdību vada [PSKP ģenerālsekretārs Leonīds] Brežņevs brunčos”.

Viņš pauda viedokli, ka šonedēļ pieņemtajā 2015.gada budžetā netiek ņemti vērā ekonomiskās krīzes draudi, nav iestrādāti instrumenti, kas palīdzētu uzņēmējiem vai trūcīgām personām.

Pievienot komentāru

Komentāri (35)

 1. nu ja Straujuma Brežņevs brunčos, tad turpinot, sanāk , ka Ušakovs Levinska biksēs?

 2. Straujumas kundze, ja mūsu valstī minimālā pensija ir 70 eiro mēnesī un nabadzības sliesnis noteikts līdz 128 eiro mēnesī, kāpēc valsts uzņēmumos valdēs un pārvaldēs, domēs un padomēs un Latvijas bankā un dažādām konsultāciju firmām ir noteikts nesamērigi liels amata atalgojums un sociālās garantijas, bet mēs lielākā tautas daļa sēžam bedrē un jau 20 gadus klausamies mēs esam vareni, mēs esam diženi, mēs augam gudri, mēs esam dirsā, jo tie tur augšā nezina un negrib zināt kā jūtas tautas lielākā daļa.

 3. Ну если Ушаков это Буратино по вашему, то по аналогии весь ваш сейм это театр кукол Карабаса Барабаса. Вот интересно, а кто у нас Дуремар?

 4. Straujumas k-dze,diemžēl Ušakovam ir liela taisnība. Labejo politika ved Latviju uz iznīcibu.

 5. ja laimdotai būtu veselā saprāta un kaut niecīga kulturāla cilvēka manieres tad uz visu šo neatbildētu ,bet kārtējo reizi pierādās ka muļķuma pazīmes ņem virsroku..bet tas jau vienotībai ir raksturīgs

 6. Straujuma, lai ko arī viņai nepārmestu, ir Latvijas valsts Ministru prezidente. Ušakovs ir padomju okupācijas palieka, kurš par mūsu valsts galvaspilsētas mēru kļuva tikai pateicoties pašu latviešu atbalstam. Konkrēti, beznacionālās apziņas latviešiem, kuri balsoja par SC un kangariem (GKR), kuri veido koalīciju ar SC Rīgas domē.

  • Nu protams,Maari! Tas ir vienkaarshi satriecoshi,ka par Riigas meeru netika nacionaalapziniigaa S.Elerte… Juus taa brashi runaajat par ,,okupaacijas paliekaam,,…Mees visi esam okupaacijas paliekas ! Okupaacijas palieku peectechi ,bijushie PSKP biedri izveidoja 4.maija valsti un veel tagad turpina to uztureet pie dziiviibas… Paraugoties uz Straujumu,paklausoties vinjas tekstus,jaapiekriit N.Ushakovam. Nu labi,nav vinja Brezhnjevs brunchos! Bet arii Techere,dzelzs leedija vinja nav ! Savulaik biju spiests studeet L Brezhnjeva runas…Jaasaka,ka Dombrovskim un Straujumai ar brezhnjevu ir daudz kopiiga. Ilgterminja kreesla aiznjemshana ,miiciishanaas uz vietas,tukshas runas,kuraam neviens netic un liekuliigi glaimojosha ,,sviita,,…Luuk taa,Maari ! Visu labu Jums! Audziet liels,gudrs un domaajoshs.Tagad vairs iipashi nav jaabaidaas taadam buut…

 7. Vispirms sai slupstetajai jatiek gala ar saviem partijas biedriem DZERAJIEM un ZILOtad lai apsauka citus ,kas tur ko apvainoties sai personai vai tad BREZNEVS nesedeja tik ilgi kamer iznesa ar kajam pa prieksu ,nekada jauna nav ,citam valstim jauni izskatigi bet mums veca iet klupdama krisdama pat izkapt no automasinas neprot kads kauns .

  • Man ļoti žēl,ka nesaprot – kā smieklu šovā – kurš smiesies pēdējais – anekdošu šovs, bet taču uztver tik nopietni,diemžēl ,manī rodas aizdomas- kāpēc?

  • tieši tā…laimdotiņai jāpaskatās uz sevi .kā pati izskatās citu acīs..nu ja runā par pasaku tēliem..tad laikam varētu pielīdzināt no Harija Potera- neatceros kā viņu sauca..bet kad viņam iedeva zeķi tad viņs tam bija saimnieks…man liekas ka pat lidziba ir ļoti

 8. … Vai tik BEZABRENES UN TAS VADIBAS ‘STAGNACIJAS’ KRITIKA neatsaucas uz pasas SX partijas ieksejas darbibas vektora atskaneto zombeto biedru pratosa ! Tas ir … uz kadu turpinoso nacionalas valsts un tas valdibas uzmesanas programmu – ar draudu turpinajumu veidiem ka Biskek un Jaunsibirijas pieskirsanu patriotiskajiem latviesiem … !

  … Sada STAGNACIJAS teorija, liekas ir KOPSAVILKUMA projektacija no savu, sauri domajoso SX partijas biedru pratiniem un no piedzivotas politiskas dzives saja Kremla vadita partija, kas saskan ar dotajiem rikojumiem Urbanovicam no zinamajsaimniekiem – ka pats pierada – izsakot ka ir laiks sagatavoties nakosam un vajadzigam izmainam Bezabrenes politika un sabiedriba … !

  … Vai atkal Urbanovica publiski izteiktais bet kodificetais – Biskekai lidzigais SX partija kongresa – un draudu turpinajums …

  … Vai atkal darbs DP … !

 9. Tagad ,biedri Ušakov, ir putinalaiki, nevis brežņevlaiki… šis laiks jums ļoti labi sanāk- cepuri nost- gods un slava. Tikai šie “naši” vēl drusku jāpāraudzina, jo viņi nav vēl attapušies.

 10. Ko tur gribet no prastas babas kura pat neprot uzvesties .

 11. Pārāk maigi Straujumas kundze šo mazo draņķi Ušakovu par Buratīno.

 12. Buratino visiem sados ar žagaru pa dupsi

 13. Abi nožēlojami parazīti, kuriem vieta pīļu fermā. Bet interesantākais ir tas, ka viņi viens otru ir pareizi noraksturojuši… .

 14. Esmu kategoriski pret savstarpēju apsaukāšanos!!! Nepiemirstiet, ka KATRAM CILVĒKAM IR SAVA “UTS” un “vājā” vieta stājā un augumā, kuru apķērigs un vērīgs pretinieks var izmantot TIK sekmīgi, ka labāk viņu redzēt EJAM nevis NĀKAM…Domāju, ka apsaukāšanās ir KULTŪRAS trūkuma iezīme!!!

 15. – Apsveicams ‘repartee’, bet kamdel krieviskas izglitibas un domasanas iespaidots Tolstoja atelojums Usikovam – zel ka latviesiem nav autoru un darbu, kuri Straujumas dzive nav atstajusas lidzigu iespaidu par launuma parstajiem kurus varetu pielietot seit pat Bezabrenes uzmeteju apzimesanai, un ka tas pienaktos kadas nacionalas valsts elites parstavjiem … !

  … Tiesam, naiva vai berniskiga Usikova, Buratino, apzimejums, ka ari vina parvaldnieka Urbanovica, lidzigais launuma atels, Karabas Barabas, tiesam pieder abu Kremla vaditai, SX partijas marionetu vrealitatei, un ari abiem intelektualu nosaukuma gribetajiem …

  • Buratīno ir tas pats Pinokio. A. Tolstojs krievu laikos nekaunīgi kopēja ārzemju rakstnieku darbus, uzdodot par savējiem. Pinokio nosauca par Buratīno. Vēl jau ir arī Ozas zemes burvis…

   • … Visiem zinams ka literaturas miletejs Tolstojs berniba iepazinas ar Karlo Kollodi radito marionetes stastu Pinokio … tadejadi, lelles tels, teva berniem domatos stastinos ‘nejausi’ partapa plagitiska publikacija !

 16. nu Tečere arī nekad nebūs ,,,,,

 17. Malaciite Straujuma kundze,sadeva tam Buratino pa degunu,paraak jau garshs vinjs izaudzis-Buratino saturies!!

 18. Jā, kaut kā līdzīgu samulsumu jūtu skatoties uz ōs kfdzi
  Jā, kaut kas līdzīgs ar tiem stagnācijas laikiem ir jūtams, tā drausmīgā bučošanās, lišķēšanās, smird pēc pelējuma.

 19. Saima ir ka liels teatris ar Kaimiņu priekšgala,kauns.

 20. Ko tas Ušakovs var zināt par brežneva laikiem? Garumzīmes ar sirdsniņām aizvietot – tas ir viņa līmenis! Ceru ka ilgi vairs necietīs Rīgas sienas šo muldoni. Par Pinokio nesen ASV apsaukājuši Putinu un šis uzreiz pielāgojies, kā saka, prieks kalpot! Būtu pats ko izdomājis ar savu galviņu.

 21. Kapeec juus est tik rupji?

 22. Nujā, ko tas maskaļu teļa galva Ušļakovs sajēdz kritizēt?
  Maskalis piedzimis, maskalis nosprāgs, kad kritis Putins un viņa slepkavu banda.
  Kas tā par “saskaņu” kuŗā sanākuši laupitāji un slepkavas no Maskavas?

 23. Es par Straujumas kundzi! Pret buratino

 24. da vina nav breznevs..vina ir baba jaga

 25. Tas ir tas īstais līmenis, kādā valsts augstākajām amatpersonām vajadzētu komunicēt savā starpā, vai ne?

 26. super tagad to ienaidnieku sauksim par buratīno

  • Ne tas Ušakovs patiesi ir buratino,labs salīdzinājums,bet īstenība par ko mēs esam balsojuši, par plēguriem gomiķiem,bandītiem.

Draugiem Facebook Twitter Google+