Horoskopi un mistika
Horoskopi

Atceries par savu ģimeni un tuviem cilvēkiem! Horoskopi 5.janvārim0

Attēls: Pexels

Dienas noskaņa

Šī diena būs darbīga un enerģiska. Dienas pirmajā pusē daudziem gaidāmas dažādas tikšanās un jaunas iepazīšanās, bet vakaru ieteicams aizvadīt mierīgi un harmoniski – kopā ar ģimeni un sev tuvajiem cilvēkiem. Daudzus vilinās neplānoti pirkumi, nepakļaujieties šīm iegribām!

Auns

Šodien Auniem jāizvairās no konfliktu situācijām un jācenšas pakļauties “augstāk” stāvošiem spēkiem – priekšniecībai, vecākiem vai kādam svarīgam cilvēkam. Ja turpināsi izteikt iebildumu un konfliktēt, tas nebūs pozitīvs iznākums tev pašam.  Vientuļajiem Auniem būs jāpieņem kāds svarīgs lēmums saistībā ar attiecībām.

Vērsis

Vēršiem nevajadzētu tik ļoti baidīties no likteņa pagriezieniem, jo reizēm tie situāciju var atrisināt arī uz labo pusi. Veiksmīga diena, lai risinātu juridiskus jautājumus un dzīvesvietas maiņu, kā arī iekārtotu/ pārkārtotu mājokli.

Dvīņi

Dvīņiem šodien jāapgūst kāda patiesība – tava veiksme slēpjas tavā spējā saskatīt patiesību, lai kāda tā arī nebūtu! Nevis pievērt uz to acis! Šodien tev vajadzētu būt drosmīgam un risinājums atnāks pats par sevi. Šajā dienā gan nav vēlams uzsākt jaunus projektus un ieceres.

Vēzis

Vēzi, iemācies cienīt citu viedokli! Meklē līdzsvaru starp savu viedokli un vēlmēm un citu cilvēku viedokli. Jā, tas nav viegli, taču konflikti, ko izraisīs tava nepielūdzamā pozīcija, ietekmēs tevi sliktāk, nekā tu vari iedomāties. Ļoti bīstama diena, ja runa ir tieši par strīdiem un konfliktiem – neprovocē tos un nepakļaujies tiem!

Lauva

Lauvām šī būs pienākumu diena. Visa diena būs pakārtota pienākumiem pret māju, ģimeni, bērniem un mājdzīvniekiem. Veltī viņiem šo laiku! Veiksmīgs laiks, lai pievērstos, piemēram, veselīgam dzīvesveidam – sāktu sportot!

Jaunava

Šodien būs veiksmīga diena, lai tu varētu demonstrēt savus talantus un pievērsties, piemēram, savam hobijam. Tu vari arī sasniegt kādu mērķi, ko biji izvirzījis, taču tas prasīs riskēt. Šī būs veiksmīga diena tiem, kas iemīlējušies, vecākiem un visiem tiem, kam ir tuvi cilvēki – pavadiet šo dienu kopā.

Svari

Svariem nevajadzētu ignorēt ģimenes locekļu viedokli un palaist pašplūsmā tos jautājumus, kas saistīti ar mājokli, karjeru, citu cilvēku jūtām. Iesējams, ka kāds tavs ģimenes loceklis ir gatavs pieņemt neatgriezenisku lēmumu – uzklausi viņu!

Skorpions

Šodien Skorpionam jābūt uzmanīgam pret braucieniem, ceļojumiem un naudas jautājumiem. Augsts avāriju risks, tāpēc, ja šodien sēdies pie stūres, brauc ļoti uzmanīgi. Nav ieteicams dibināt jaunus kontaktus, tiem nebūs lemta ilga un veiksmīga nākotne. Pievērsies draugiem un ģimenes locekļiem.

Strēlnieks

Uzmanīgi izturies pret naudu un ģimenes budžetu – nepakļaujies mirkļa vājībām! Tajā pat laikā šodien ir veiksmīga diena, lai atdotu parādus vai aizņemtos naudu kredītā. Pirkumus gan labāk atliec citai dienai.

Mežāzis

Mežāzi, šodien ir tā īstā diena, kad tu vari ieklausīties savā sirdsbalsī – tā tevi nepievils! Ja tev tomēr šķiet, ka tā “klusē”, uzmanīgi vēro šodien sev apkārt notiekošo, piemēram, citu cilvēku uzvedību – centies nepieļaut kļūdas savā rīcībā un lēmumos, tās var būt liktenīgas.

Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Šī diena no Ūdensvīra prasīs pacietību un iecietību. Izvairies no fiziskajām aktivitātēm – augsts traumatisma risks! Ja tev šķiet, ka tevi jau kādu laiku vajā neveiksmes, šodien ir īstā diena par to padomāt, kāpēc tā notiek – iespējams, vaina nemaz nav apstākļos…

Zivis

Šodien Zivīm nāksies pieņemt kādu ļoti svarīgu lēmumu, kas būs saistīts ar nākotni. Par laimi, zvaigznes neprasīs no tevis pārāk lielus upurus. Atceries, ka tava nākotne patiesībā ir tavās rokās, un to neveido blakus apstākļi.

 

LA.lv